کتابفروشی دانشگاه اروپایی لفکه(cyprus)

کتابفروشی دانشگاه اروپایی لفکه-برنامه های ارائه شده دانشگاه لفکه

اکنون EUL با گذراندن ۲۸ سال در آموزش عالی سوم قبرس شمالی ، به یك دانشگاه بالغ و پیشرفته تبدیل شده است كه دارای كیفیت آموزش است. این دانشگاه در حال حاضر ۷ دوره دانشگاهی حرفه ای ، بیش از ۴۰ دوره کارشناسی ، ۳۵ برنامه کارشناسی ارشد ، بیش از ۲۰ برنامه کارشناسی ارشد و بیش از ۱۰ دوره دکتری را ارائه می دهد. برنامه هایی برای پذیرایی از طیف گسترده ای از دانش آموزان.
این دانشگاه دارای ۸ دانشکده است که شامل حقوق ، مهندسی ، گردشگری ، معماری ، هنر و علوم اجتماعی ، داروسازی فقط برای نامگذاری چند مورد می باشد.
شهریه و بورس تحصیلی در دانشگاه اروپایی لفکه
EUL شهریه نسبتاً معقولی را برای همه دانشجویان بین المللی خود ارائه می دهد. همه جانبه شامل پرداخت شهریه ، هزینه ثبت نام ، هزینه بیمه درمانی ، صدور گواهینامه کارت شناسایی و سایر مقررات مرتبط مانند خدمات اتوبوس رایگان و اینترنت دانشگاه و WIFI می باشد.
ساختار هزینه یا دانشگاه به شرح زیر است:
• برنامه کارشناسی برای هر سال تحصیلی – تقریباً. ۲۸۰۰ دلار آمریکا
• برنامه های کارشناسی ارشد در هر دانشگاهی – تقریباً. ۴۲۰۰ دلار آمریکا
• برنامه ها ی دکترا برای کل دوره ۳ ساله – تقریباً. ۸،۱۶۰ دلار آمریکا

کتابفروشی دانشگاه اروپایی لفکه-بورس های تحصیلی دانشگاه لفکه

علاوه بر این ، به دانشجویان امکان پذیرش هزینه های انعطاف پذیر اعطا می شود که بورس های تحصیلی بسیار استقبال می شوند تا بیشتر هزینه های یادگیری را کاهش داده و از این طریق بار مالی را کاهش دهند. دانشگاه O Lefke برای همه دانشجویان بین المللی خود بلافاصله پس از پذیرش رسمی ، ۵۰٪ از شهریه برنامه های کارشناسی ارشد خودداری می کند.
دانش آموزانی که خواهر و برادر هستند نیز دارای حق تخفیف بیشتری هستند که منجر به شهریه آنها می شود و به میزان ۷۵ درصد کاهش می یابد.
بورس های تحصیلی تکمیلی دیگری مانند بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی تیزهوشان نیز وجود دارد که مبتنی بر ترم گرانبهای دانشجویی CGPA (معمولاً ۳٫۵ از ۴٫۰۰) و بورسیه های ورزشی است که براساس سطح تحصیلات فردی (بخصوص در سطح ملی) است.
برای چنین بورس های تحصیلی ، مشوق های اعطا شده می تواند شامل ، کاهش شهریه از ۲۵ تا ۱۰۰٪ ، اشتغال دانشجویی در هر یک از امکانات مدرسه ، کمک هزینه تحصیلی و همچنین اقامت رایگان باشد. به این ترتیب ، قطعاً این نشان می دهد که EUL “دانشگاه منتخب” است ، زیرا از این طریق اطمینان می یابد که به نیازها و مراقبتهای دانشجویان پرداخته شود.

 

کتابفروشی دانشگاه اروپایی لفکه-درباره كتابخانه دانشگاه لفکه

کتابخانه دانشگاه اروپایی لفکه خدمات خود را با تأسیس این دانشگاه در سال ۱۹۹۰ آغاز کرد. این کتابخانه به موازات رشد و پیشرفت و پیشرفت در دانشگاه گسترش یافت. این کتابخانه به مکانی که امروز در سال ۱۹۹۹ در آن قرار دارد منتقل شد. خانه های ساختمانی ۲۵۰۰ متر مربعی برای ۵۰۳ نفر صندلی دارند. حدود ۵۴۰۰۰ انتشارات و کتابهای چاپی و همچنین بیش از ۱۸۹،۰۰۰ کتاب دیجیتالی یا منابع موجود در دسترس است. دانشگاه اروپایی کتابخانه Ertuğrul Apakan Lefke مطابق با سیستم دهدهی دیوی سازماندهی شده است. هر روز بیش از ۲۰ روزنامه روزانه در این کتابخانه وجود دارد.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست