کار در قبرس(cyprus)

کار در قبرس-بازار کار در قبرس

اشتغال بیگانگان در قبرس توسط وزارت کار نظارت می شود. طبق قانون ، اتباع غیر اتحادیه اروپا مجبورند در اداره ثبت احوال و مهاجرت ثبت نام كنند ، در حالی كه شهروندان اتحادیه اروپا می توانند بدون محدودیت در قبرس كار كنند. کلیه مهاجران که قصد دارند بیش از سه ماه بمانند ، مجبور هستند به محض پیدا کردن شغل ، در CRMD برای گواهی ثبت نام اقدام کنند.

با این حال ، مشاغل در عصر ریاضت کمرنگ تر شده اند و رقابت محلی ها افزایش می یابد.

صنعت گردشگری بزرگترین بخش تولید ناخالص داخلی قبرس را تشکیل می دهد. بازار در جنوب به طور کلی قوی تر از شمال است. به طور کلی ، این صنعت به دلیل مشکلات اقتصادی جهانی و محلی رنج می برد ، اما بازار تعطیلات معتبر نسبتاً ایمن است و مهاجران در کسب شغل در بخش هتل و مهمان نوازی بیشترین موفقیت را دارند.

حتی اگر زبان تجارت در قبرس انگلیسی باشد ، اکثر مشاغل نیاز به دانش یونانی دارند. مهاجران انگلیسی زبان بدون اینکه به یونانی صحبت کنند در جهانگردی به دست آمده اند ، اگرچه این به معنای کسب دستمزد نسبتاً کم است. فرصت ها نیز متناقض هستند زیرا موقعیت های بیشتری در ماه های تابستان در فصل اوج گردشگری وجود دارد. در نتیجه ، بسیاری از این سمت ها توسط اروپای شرقی اشغال شده است که حقوق را رضایت بخش تر می دانند.

مهاجران پرماجرا که پس از شیوه زندگی معتدل تری وجود دارند ، ممکن است در صنعت کشاورزی کار برداشت میوه را پیدا کنند. آموزش انگلیسی نیز امکان پذیر است ، اگرچه رقابت نسبتاً زیاد است و فضاها بسیار محدود است.

گذشته از گردشگری ، اقتصاد در قبرس به حمل و نقل ، صنعت خدمات و انرژی متکی است. مهاجران با مدرکهای مربوط به امور مالی ، ارتباطات از راه دور ، مهندسی برق و فناوری اطلاعات بهترین فرصت برای اشتغال در قبرس را دارند.

مهاجراني كه موفق به يافتن كار در قبرس مي شوند ، غالباً مجبورند كمتر از آنچه در ابتدا انتظار داشتند اقامت گزينند. در گذشته ، این شاید با هزینه کم هزینه جبران می شد ، اما این جزیره پر هزینه تر می شود و حقوق لزوماً بر این اساس افزایش نمی یابد.

کار در قبرس-زندگی و کار در قبرس

از زمان پیوستن به اتحادیه اروپا در سال ۲۰۰۴ ، قبرس به عنوان اولین انتخاب برای بسیاری از شرکت های چند ملیتی که مایل به ارائه تجارت اتحادیه اتحادیه اروپا هستند ، و در نتیجه افزایش تدریجی جای خالی شغلی قبرس در طی چند سال گذشته شده است. بویژه مشاغل فناوری اطلاعات و فناوری و همچنین خدمات مالی و فرصتهای شغلی خدمات شرکتی افزایش یافته است. شرکت هایی که در این بخش ها فعالیت می کنند دریافته اند که این جزیره یک زیرساخت مفید و پایه ای برای فعالیت های خود ایجاد می کند. در نتیجه ، کارکنان این شرکت ها می توانند از زندگی شخصی و شخصی در قبرس لذت ببرند که مزایای بسیاری نیز در پی دارد.

کار در قبرس-کار در قبرس

زبان اول قبرس یونانی است ، اما تقریباً همه انگلیسی صحبت می کنند. انگلیسی زبان دوم است و اگر در هر زمان دیگری در قبرس زندگی می کنید و کار می کنید ، خواهید یافت که ۹۵٪ از مردم به خوبی انگلیسی صحبت می کنند و تجارت اغلب به زبان انگلیسی انجام می شود. علائم جاده همه به زبان انگلیسی و همچنین به زبان یونانی است. در کلیه مغازه ها و رستوران ها خواهید یافت که موارد به هر دو زبان توصیف شده اند ، بنابراین در ارتباط با مشکلی وجود نخواهد داشت.

هرکسی که مایل به کار در قبرس باشد ، احتمالاً می فهمد که محیط کار خود مزایای مشابهی را که در سایر کشورهای توسعه یافته اروپایی پیدا می کند ، منعکس کند ، با این امتیاز بزرگ که سطح مالیات شخصی بسیار سودمند است.

کار در قبرس-حقوق و مالیات در قبرس

حقوق ناخالص در قبرس عموماً اندکی پایین تر از بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر است ، با این حال ، چون این جزیره در حال حاضر یکی از پایین ترین سطح مالیات بر درآمد را در اروپا ارائه می دهد ، دستمزد خالص یک کارمند به دلیل پایین بودن سطح هزینه کمتر ، اغلب بیشتر است زندگی و نرخ مالیات پایین.

کار در قبرس-متوسط ​​حقوق معمول در قبرس

حقوق در بازار کار قبرس بر اساس سطح مهارت ، تعداد سالها تجربه ، اندازه شرکت ، بخش صنعت و محل سکونت متفاوت خواهد بود. در حال حاضر ، بهترین مشاغل با درآمد در قبرس در لیماسول است که طی سالهای اخیر از رونق چشم انداز اشتغال برخوردار بوده است. در حالی که فرصت های شغلی در قبرس متنوع است و طیف گسترده ای را در بر می گیرد.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست