کارشناسی در قبرس

کشور قبرس جزیره ای است در نزدیکی دو کشور ترکیه و یونان . پایتخت آن نیکوزیا است . کشور قبرس به دو بخش قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم می شود . قبرس شمالی که به آن قبرس ترک نشین نیز گفته می شود و اکثر مردمان آن مسلمان هستند که برای سفر به آن ایرانی ها نیازی به اخذ ویزا ندارند و قبرس جنوبی یا همان قبرس یونانی که دین اکثر مردم آن ارتودکس می باشد و برای سفر به آن ایرانی ها نیاز به اخذ ویزا دارند.

قبرس تقریباً همه آنچه را که انتظار دارید به شما ارائه می دهد. غذای خوب ، سواحل عالی همچنین مردم قبرس به مهمان نوازی ، گرمی شهرت جهانی دارند.

 

چرا تحصیل در قبرس :

قبرس  در طی ۳۰ سال گذشته سیستم آموزشی خود را بسیار تقویت کرده است . این کشور با بالا بردن کیفیت آموزشی خود در تمامی مقاطع تحصیلی باعث شده است که نام دانشگاه های قبرس در کنار بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان شنیده شود وهمه ساله تعدادی زیادی دانشجو از سرار جهان برای ادامه تحصیل خود به این کشور سفر کنند . همچنین تقریباً نیمی از جمعیت قبرس دوره آموزش عالی خود را گذرانده اند که این آمار به نسبت سایر نقاط جهان آمار قابل توجهی است .از آنجا که دانشگاه های قبرس دانشگاه های چند ملیتی هستند ، افرادی که در قبرس تحصیل می کنند خود را در بین ده ها ملیت ، زبان و فرهنگ پیدا خواهند کرد .

کارشناسی

کارشناسی در قبرس در حدود سه تا چهار سال زمان می برد در حال حاضر تمامی دانشگاه های قبرس برای مقطع کارشناسی پذیرش دارند و تقریبا می توان گفت که دانشگاه های قبرس جز معدود دانشگاه هایی هستند که در مقطع کارشناسی بورس تحصیلی اعطا می کنند .حدود هزینه شهریه ۵-۴ هزار دلار می باشد ، در حال حاضر امکان گرفتن بورسیه حداقل ۵۰ درصد برای متقاضیان وجود دارد و بسیاری از افرادی که از طرف موسسه آتیه آفرینان به قبرس اعزام شدند توانستند بورسیه ۱۰۰ درصد دانشگاه های قبرس را کسب کنند . اسامی دانشگاه های زیر پرطرفدارترین دانشگاه ها برای مقطع تحصیل در مقطع کارشناسی در قبرس می باشند :

  • دانشگاه آمریکایی گیرنه دانشگاه ( GAU)
  • دانشگاه شرق نزیک دانشگاه  NEU )
  • دانشگاه مدیترانه شرقی دانشگاه ( EMU)
  • دانشگاه  اروپایی لفکه
  • دانشگاه نیکوزیا

 

 

تحصیل کارشناسی ( لیسانس ) در قبرس

لیسانس یا همان کارشناسی رایج ترین مقطع برای اخذ پذیرش است که توسط دانشگاه های سراسر دنیا ارائه می شود.کارشناسی عمدتاً در رشته های علوم انسانی ، هنر ، علوم اجتماعی ، زبانشناسی ، علوم فرهنگی علوم ، مهندسی و فناوری ، تجارت ، ریاضیات ، پزشکی ، حقوق و علوم اجتماعی به دانشجویان اعطا  می شود .  در حالی که لیسانس علوم بر روی تحقیق و مهارت های ریاضی تمرکز دارد ، لیسانس B.A درجه توانایی دانش آموزان را برای برقراری ارتباط واضح و تجزیه و تحلیل انتقادی ایده ها ، تئوری ها و مفاهیم توسعه می دهد. دانشجویان یاد می گیرند چگونه به نتیجه گیری های خود برسند و آنها را به صورت منطقی بیان کنند .

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷
 
 
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست