چرا دانشگاه ای ام یو(cyprus)

چرا دانشگاه ای ام یو-درباره دانشگاه مدیترانه شرقی

دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) تنها دانشگاه دولتی است که در شمال جزیره مدیترانه قبرس واقع شده است. EMU با تأسیس در ۱۹۷۹ ، شماره است. ۱ رتبه دانشگاه قبرس شمالی و در بین ۱۰ کشور برتر ترکیه.

EMU به عنوان انستیتوی فناوری شروع به کار کرد اما اکنون برنامه های خود را تا زیر ۱۰۰ برنامه کارشناسی و بیش از ۸۰ برنامه تحصیلات تکمیلی گسترش داده است. EMU هر دو آموزش انگلیسی و ترکی را با اکثر برنامه های موجود در زبان انگلیسی ارائه می دهد. فرصت های مدرک زبان انگلیسی را می توان در دانشکده های مهندسی ، علوم بهداشتی ، رسانه و ارتباطات ، آموزش ، معماری ، تجارت و اقتصاد ، گردشگری ، پزشکی ، دندانپزشکی ، محاسبات و فناوری ، هنر و دانشکده ها و دادگستری قرار داد. برای دانش آموزانی که مایل به بهبود زبان انگلیسی خود هستند و یا مایل به تحصیل در یکی از زمینه های فوق هستند اما احساس می کنند که انگلیسی آنها کافی نیست ، مدرسه مقدماتی انگلیسی در EMU سطح مهارت دانش آموزان انگلیسی را قبل از شروع تحصیل ارزیابی می کند و انگلیسی لازم را ارائه می دهد. بنابراین دانش آموزان برای سفر آموزشی آماده می شوند.

چرا دانشگاه ای ام یو-چرا EMU؟

  • EMU جزء بهترین دانشگاه های جهان است

دانشگاه مدیترانه شرقی توسط رتبه بندی های دانشگاه جهانی Times Higher Education ، رتبه بندی وب سنجی دانشگاه های جهانی و ارزیابی URAP به طور مداوم در بین بهترین ۵٪ دانشگاه های جهان قرار گرفته است.

  • EMU آموزش را با استانداردهای بین المللی ارائه می دهد

EMU عضو كامل انجمن بین المللی دانشگاه ها ، انجمن دانشگاه های اروپا ، جامعه دانشگاه های مدیترانه و فدراسیون دانشگاه های جهان اسلام است. با توجه به اهمیت ویژه به بین المللی ، EMU اعتبارنامه نهادهای مختلف معتبر بین المللی را دریافت کرده است.

EMU یکی از تنها پنج دانشگاه در منطقه است که موفق به دریافت جوایز معتبرABET (هیئت اعتباربندی مهندسی و فناوری) در زمینه مهندسی شده است. به طور مشابه ، دانشکده معماری EMU دارای معادل قابل توجهی از NAAB و اعتبار سنجی MİAK است. مجوز دانشکده تجارت و اقتصاد ، دانشکده گردشگری و دانشکده محاسبات و فناوری مجوز اعطای FIFA را دریافت کرده است. بخش آموزش زبان انگلیسی در دانشکده آموزش توسط AQAS معتبر است. دانشکده های آمریكایی زبانهای خارجی و انگلیسی EMU با موفقیت THEEECCELaccreditation را به دست آورد و آخرین و مهم نیست ، دانشكده تجارت و اقتصاد دانشگاه ما عضو كامل و AACSB است.

  • EMU تحصیلات خود را برای یک حرفه بین المللی فراهم می کند

EMU دارای یک زیرساخت بسیار پیشرفته است و دارای ۱۱۰۰ کارمند برجسته دانشگاهی از ۳۵ کشور مختلف است. برنامه های با کیفیت به زبان انگلیسی در کنار فرصت یادگیری زبان دوم خارجی ارائه می شود. EMU با مجوزهای بین المللی ، زمینه آموزش بین المللی و مدرک دیپلم که در سراسر جهان شناخته می شود ، دانشجویان خود را برای مشاغل بین المللی خود با آموزش آنها برای تبدیل شدن به افراد خلاق و رقابتی با مهارت های کارآفرینی آماده می کند.

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست