پزشکی در دانشگاه ای ام یو(cyprus)

پزشکی در دانشگاه ای ام یو-برنامه کارشناسی پزشکی دانشگاه EMU (برنامه مشترک با دانشگاه مارمارا ، ترکیه)

به عنوان دانشکده پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی ، رسالت اساسی ما برای فارغ التحصیلان ما نشان دادن بالاترین سطح دانش و مهارت های پزشکی مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای بین المللی ، درک خوبی از مسائل بهداشت جهانی ، تلاش برای ارتقاء کیفیت زندگی افراد و جمعیت به بالاترین سطح ممکن از طریق ارائه خدمات درمانی نمونه ای ،

با بروزترین پیشرفت های جهانی در حوزه سلامت و به روز بودن فن آوری در تمرین روزمره پزشکی خود و نشان دادن مهارت های برجسته به عنوان پزشکان متخصص ، نه تنها از طریق مهارت های بالینی بلکه از طریق دانش و مهارت های برجسته در حرفه ای ، اخلاق ، رهبری پزشکی ، ارتباطات مؤثر و کار گروهی.

چشم انداز ما اتخاذ رویکرد دانشگاه مدیترانه شرقی برای به روزترین استانداردهای آموزشی و یادگیری مداوم در ارائه آموزش پزشکی با بالاترین استانداردها است که همیشه بر اساس اصول پزشکی ، تحقیق و پژوهش مبتنی بر شواهد محقق خواهد بود. ما آینده خود را به عنوان یک دانشکده قوی با هویت و فرهنگ قوی می بینیم ، با ارائه معیارهای عالی در پزشکی ، به رسمیت شناختن در سطح محلی و بین المللی برای استانداردهای بالای خود و جذب دانش آموزان و کادر آموزشی از بالاترین توانایی ها.

پزشکی در دانشگاه ای ام یو-تحصیلات پزشکی در دانشگاه EMU

سه سال اول مطالعات پزشکی ، به استثنای سال مقدماتی ، در دانشگاه مدیترانه شرقی به پایان می رسد. سه سال گذشته این مطالعات در دانشکده پزشکی دانشگاه مارمارا معتبر UTEAK (هیئت اعتبار سنجی آموزش ملی پزشکی) برگزار می شود. دوره آموزش انگلیسی است و دوره مقدماتی انگلیسی این برنامه ۱ سال است. دوره های آموزش زبان ترکی طی سه سال اول به دانشجویان بین المللی ارائه می شود. دانشکده پزشکی EMU ادغام عمودی و افقی را در برنامه درسی متناسب با برنامه های پیشرو آموزش پزشکی در جهان ارائه می دهد. این برنامه در سه سال اول دوره های اصلی پیش کارآزمایی شامل آموزش محور دانش آموزان در علوم پایه ، اخلاق ، استفاده از اصول پزشکی مبتنی بر شواهد ، توسعه مهارت های حرفه ای و همچنین ماژول های مطالعه ویژه در علوم انسانی ، علوم رفتاری ، فلسفه ، طبیعی است. علوم ، علوم اجتماعی ، مهارت های ارتباطی ، هنرها و کلاسهای فناوری اطلاعات مورد علاقه خود را. دانش آموزان در رویکرد خود به مشکلات و معضلات بالینی اعتماد به نفس و صالح می یابند و ضمن توسعه مهارت های اکتشافی و رهبری خود ، رویکردی کامل روانشناختی- روانی و اجتماعی به پزشکی ایجاد می کنند. دانش آموزان در توسعه مهارت های پرسشگری انتقادی پشتیبانی می شوند و به آنها فرصت می دهند در فعالیت های تحقیقاتی چند رشته ای از جمله برنامه های تحقیقاتی بیو آماری و اپیدمیولوژیک دانشکده مداوم شرکت کنند. دانشجویان این فرصت را دارند که مطالعات علمی خود را در MASCO ، کنگره بین المللی دانشجویی که توسط دانشگاه مارمارا برگزار می شود ، شرکت کنند و در دوره کارآموزی خود در بیمارستان ها یا برنامه های دانشگاهی با حمایت اتحادیه اروپا ، WHO شرکت کنند و از تبادل برنامه های دانشجویی با دانشگاه های پیمانکاری ، داخل و خارج کشور بهره مند شوند. بازخورد دانشجویان ناشناس بطور معمول بعنوان بخشی از سیاست توسعه دانشکده مورد استفاده و بررسی قرار می گیرد و بازخورد مداوم به موفقیت سال اول دانشکده کمک کرده است.

افرادی که برنامه ۶ ساله را با موفقیت پشت سر می گذارند ، مستقیماً در برنامه دکترا پذیرش می شوند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست