پاسپورت گرجستان

کشور گرجستان در اروپا و آسیا قرار دارد و در واقع راه ارتباطی بین این دو می باشد . پایتخت این کشور تفلیس است که عضو اتحادیه اروپا و ناتو می باشد . ارزش پاسپورت هر کشور به تعداد کشور هایی است که به آنها بدون ویزا می توان سفر کرد. با پاسپورت گرجستان به ۱۱۴ کشور می توانید سفر کنید . و به کشور های عضو شنگن نیز سفر داشته باشید . ارزش این پاسپورت بالا نمی باشد و در رتبه ۵۴ جهان قرار دارد .  برای دریافت پاسپورت این کشور ذکر این نکته ضروری می باشد که اعطای پاسپورت در این کشور تابع خون می باشد نه خاک یعنی باید فرزندان از طریق والدین شهروند گرجستان پاسپورت این کشور را دریافت نمایند. گرجستان تابعیت مضاعف را نمی پذیرد و برای دریافت پاسپورت کشور گرجستان باید تابعیت قبلی را لغو کنید.

پاسپورت گرجستان مزایای پاسپورت گرجستان

شما با داشتن پاسپورت کشور گرجستان می توانید از مزایای شهروندی این کشور برای خود و خانواده استفاده کنید . می توانید در سرنوشت این کشور سهیم باشید و حق رای خواهید داشت. اجازه کار در این کشور دارید و حقوق شما مانند هر گرجی دیگر خواهد بود. حقوق بازنشستگی تقریبا ۱۸۰ لاری می باشد . از خدمات درمانی رایگان نیز بعد از ۶۰ سالگی می توانند استفاده نمایند.

پاسپورت گرجستان
پاسپورت گرجستان

پاسپورت گرجستان شرایط اخذ پاسپورت گرجستان

برای اینکه بتوانید پاسپورت کشور گرجستان را کسب نمایید باید شرایط اولیه ای داشته باشید تا برای این مرحله درخواست دهید. مثلا ۵ سال متوالی کارت اقامت خود را تمدید کرده باشید و به زبان گرجی مسلط باشید . همینطور لازم است که شما تاریخ و فرهنگ این کشور را بدانید و مرتکب جنایتی نشده باشید و سو پیشینه کیفری نداشته باشید . معرف گرجی داشته باشید تا خوب بودن شما در این کشور را تصدیق کند و مشخص شود شما خطری برای گرجستان ندارید. لازم است زبان گرجی را نیز بدانید .

پاسپورت گرجستان روش های دریافت پاسپورت گرجستان

اگر فردی با یک شهروند گرجی ازدواج نماید می تواند با ارائه مدارک لازم برای پاسپورت این کشور درخواست بدهد . از طریق کار در گرجستان اگر بتوانید برای مدت مشخص اقامت داشته باشید و مالیات را بپردازید می توانید برای دریافت پاسپورت اقدام کنید دانشجویان نیز که برای تحصیلات دانشگاهی در این کشور بوده اند بعد از اینکه فارغ التحصیل شوند باید کاری بیابند تا بتوانند مالیات را بپردازند و برای اخذ پاسپورت شرایط لازم را کسب نمایند .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان  مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست