ویزای همراه گرجستان (Georgia)

گرجستان کشور است که در منطقه قفقاز واقع است و در سال های گذشته به دلیل پیشرفت های مناسبی که داشته است مورد توجه بسیاری از مردم دنیا قرار گرفته است . برای مهاجرت به گرجستان روش های مختلفی وجود دارد که در برخی از این روش ها این امکان وجود دارد که ویزای موقت گرجستان برای فرد تبدیل به ویزای بلند مدت گرجستان یا همان اقامت دائم گرجستان شود. از جمله روش های مهاجرت به گرجستان می توان به تحصیل در گرجستان ، سرمایه گذاری در گرجستان ، ازدواج با شهروند گرجستانی و غیره اشاره کرد. بسیاری از افراد هستند که قصد تحصیل در گرجستان و یا اقامت موقت گرجستان را دارند و به این موضوع فکر می کنند که چگونه می توانند همسر ، فرزند و یا خانواده خود را به کشور گرجستان و به همراه خود داشته باشند در این گونه موارد افراد باید سعی کنند که ویزای همراه گرجستان را کسب کنند. در این مقاله می خواهیم به بررسی ویزای همراه گرجستان بپردازیم و در این خصوص به شما توضیحاتی را ارائه دهیم .

ویزای همراه گرجستان – ویزای همراه گرجستان چیست؟

همانطور که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم ویزای همراه گرجستان که با نام های ویزای الحاق خانواده در گرجستان یا ویزای خانواده گرجستان نیز شناخته می شود برای افرادی است که توانسته اند اقامت گرجستان را به دست بیاورند ولی همسر و فرزندان او خارج از کشور گرجستان حضور دارند از این رو دولت گرجستان از این افراد حمایت کرده و شرایطی را برای آنان به وجود آورده است که افرادی که خارج از گرجستان حضور دارند ولی والدین آنان در گرجستان هستند بتوانند با استفاده از ویزای همراه گرجستان به خانواده خود بپیوندند.

ویزای همراه گرجستان – چگونه می توان ویزای همراه گرجستان را بدست آورد؟

به منظور مهاجرت به گرجستان از طریق ویزای همراه گرجستان باید یکی از افراد خانواده در گرجستان حضور داشته باشد و به فردی که می خواهد ویزای همراه گرجستان را بدست آورد دعوتنامه ای رسمی که مورد تایید تمامی اداره های مربوط به مهاجرت گرجستان است را به فرد اعطا کند سپس فرد می تواند با دریافت وقت سفارت گرجستان و با مراجعه به آن ویزای همراه گرجستان را کسب کند.

معمولا فرد حامی که در گرجستان حضور دارد باید شرایطی را دارا باشد تا به او این اجازه داده شود که فردی را به همراه خود در گرجستان داشته باشد برخی از مهم ترین این شرایط ها به صورت زیر می باشد:

  • فرد حامی باید برای تمامی افرادی که می خواهد به همراه خود در کشور گرجستان داشته باشد بیمه درمانی و سلامت مناسب تهیه کند.
  • فرد حامی باید بتواند به صورت کامل از تمامی افرادی که ویزای همراه گرجستان را دریافت کرده اند حمایت مالی مناسب را انجام دهد.
  • فرد حامی باید برای افرادی که ویزای همراه گرجستان را بدست آورده اند محل اقامت مشخصی را تعیین کند.
  • فرد حامی تنها می تواند فرزند زیر ۱۸ سال ، همسر یا افراد نزدیک و درجه یک خود را از این طریق به کشور گرجستان ببرد.

ویزای همراه گرجستان – مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای همراه گرجستان

تمامی اشخاصی که قصد دارند ویزای همراه گرجستان را بدست آورند باید مدارک زیر را دارا باشند :

  • دعوتنامه رسمی و مورد تایید
  • مدارک هویتی مانند شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی از آن
  • پاسپورت با اعتباری در حدود ۳ ماه
  • ۲ قطعه عکس در سایز مورد نیاز برای پاسپورت
  • بلیط سفر به گرجستان

در برخی موارد نیز دیده شده است که برای کسب ویزای همراه گرجستان فرد حامی نیز باید به همراه فرد در سفارت گرجستان حضور داشته باشد و البته باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که شاید علاوه بر مدارک بالا به مدارک دیگری نیز نیاز باشد که فرد برای دریافت اطلاعات آن باید به سایت سفارت گرجستان مراجعه کند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست