ویزای همراه کشور یونان (Greece)

ویزای همراه کشور یونان  – معرفی کشور یونان

کشور یونان یکی از قدیمی ترین و باستانی ترین کشور ها محسوب میشود. پایتخت و بزرگترین شهر این کشور آتن است. آکروپلیس و پارتنون یکی از زیبا ترین مکان های شهر آتن محسوب میشوند. موزه آکروپلیس یکی از جذاب ترین بناهای شهر آتن میباشد. کشور یونان بین اروپا وآسیا قرارگرفته است .افراد میتوانند در کمتر از ۲ساعت و با کمترین هزینه از یونان به پاریس مهاجرت کنند همچنین با کشور ترکیه به مدت ۴۵دقیقه فاصله زمانی دارد. سواحل کشور یونان یکی از بهترین و زیبا ترین سواحل بین ۱۰کشور اروپایی شناخته شده است. رنگ برخی از دریا ها در این منطقه آبی و برخی دیگر فیروزه ای است. کشور یونان با داشتن جاذبه هایی از قبیل کوه های زیبا .تپه ها و درختان زیتون در یک چشم انداز بی نظیر است. کشور یونان مقصد عکاسان عاشق طبیعت است. در کشور یونان با توجه به تاریخی و باستانی بودنش آثار و بناهای مختلفی  در طول سالیان طولانی از جنگ های گذشته باقی مانده است. زبان کشور یونان بسیار دشوار است اما یکی از شیرین ترین زبان ها به شمار می آید. نیمی از مردم جهان به زبان یونانی صحبت می کنند.

ویزای همراه کشور یونان – ویزای توریستی کشور یونان

شهروندانی که  عضور کشورهای شینگن نیستند، برای ورود به کشورهای عضور شینگن نیاز به ویزای شینگن دارند.  حتی  زمانی که توریست ها قصد بازدید از چند کشور عضو شینگن  را داشته باشند ،

ویزای توریستی:

ویزای توریستی برای کشور یونان اصولا ۹۰ روزه صادر میشود. در این مدت شخص غیر یونانی مجاز به تردد و اقامت در کشور یونان است. این نوع ویزا رایج ترین و ساده ترین ویزای شینگن است و در مدت زمان کوتاهی صادر میشود.  افراد توجه داشته باشند اگر قصد سفر به چند کشور عضو شینگن رادارند بایستی  کشوری که مدت زمان بیشتری در آنجا اقامت دارند را به عنوان مقصد تعیین کنند.

ویزای ازدواج :

این نوع ویزا که از نامش به طور صحیح مشخص است که چگونه دریافت میشود.افراد بعد از ازدواج با شخصی که تبعه ی یونان است ازدواج کنند همسرشان پس از سپری مراحل اداری میتواند برای فرد ویزای ازدواج صادر کند که فرد هم بتواند در کشور یونان اقامت داشته باشد.

ویزای کار:

وزارت امور خارجه  کشور یونان نسبت به درخواست ویزای کاری نظارت و دقت بیشتری دارند . کارگران کشورهای عضو شینگن فقط یک پاسپورت برای ورود به کشور یونان نیاز دارند ولیکن کارگران کشورهایی که در توافق نامه شینگن ثبت نشده اند به مجوز کار برای ورود به کشور یونان نیاز دارند. اقامت گران و کارگران غیر اتحادیه اروپا از کشورهای خارج از  کشورهای عضو شینگن باید برای مجوز کار درخواست بدهند. تصویب درخواست ویزای کاری ممکن است چندین  ماه زمان ببرد و متقاضیان باید تمام شرایط کار را به صورت  اداری و مطابق با نظر وزارت امور خارجه کشور یونان ارائه دهند.

ویزای همراه :

متقاضیانی که از طریق تحصیل وارد کشور یونان میشوند در نظر داشته باشند برای ویزای  همراهان خویش در کشور یونان با سختی مواجه هستند. از این رو میتوانند از طریق ویزای توریستی اقدام نمایند .مدت ویزای توریستی بسته به نظر سفارت دارد . تنها افرادی که از طریق تمکن مالی و سرمایه گذاری میخواهند اقدام نماییند اجازه بردن همراه به صورت همزمان را دارند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست