ویزای همراه ارمنستان

ارمنستان به دلیل نزدیک بودن به کشور ایران و وجود دانشگاه های بسیار مناسب و همچنین دانشگاه های دولتی مانند ایروان یکی از مناسب ترین گزینه های مهاجرتی به ارمنستان است. برای مهاجرت به کشور ارمنستان روش های مختلفی وجود دارد که می توان به تحصیل در ارمنستان و در دانشگاه های ارمنستان ، سرمایه گذاری در ارمنستان ، ازدواج با شهروند ارمنستانی و غیره اشاره کرد. برای مهاجرت به ارمنستان نیاز به ویزا می باشد که فرد بتواند با توجه به مقدار و مدت زمان ویزای داده شده به او در ارمنستان ساکن شود. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی ویزای همراه ارمنستان بپردازیم و توضیحاتی را در این خصوص به شما ارائه دهیم.

ویزای همراه ارمنستان – ویزای همراه ارمنستان چیست؟

در برخی موارد این شرایط پیش می آید که افرادی که قصد تحصیل در ارمنستان را دارند متاهل بوده و می خواهند که همسر خود را به هنگام مهاجرت به ارمنستان به همراه خود به ارمنستان ببرند و در مدت زمان تحصیل در ارمنستان همسر وی در کنارشنان باشد. در این گونه مواقع فرد باید سعی کند که ویزای همراه ارمنستان را برای همسر خود دریافت کند. این نوع ویزا معمولا از طریق ویزای توریستی ارمنستان و همچنین ویزای کار ارمنستان قابل دستیابی است و همچنین باید به این نکته نیز اشاره کنیم که علاوه بر همسر فرد فرزندان فرد نیز می توانند از این طریق اقامت ارمنستان را بدست بیاورند.

ویزای همراه ارمنستان – انواع ویزای همراه ارمنستان

به طور کلی ویزای های کشور ارمنستان به ویزای ترانزیتی ، ویزای دیپلماتیک ، ویزای دولتی و ویزای سیاحتی ارمنستان و یا همان ویزای توریستی ارمنستان تقسیم می شود که از ویزای توریستی ارمنستان می توان به عنوان ویزای همراه ارمنستان نیز استفاده کرد.

ویزای توریستی ارمنستان : یکی از ویزا های ارمنستان که می توان به عنوان ویزای همراه ارمنستان از آن استفاده نمود ویزای توریستی ارمنستان است این ویزا می تواند جهت دیدار با آشنایان ، الحاق به اعضای خانواده ، گردشگری ، درمان ، تحصیل در موسسات آموزشی ارمنستان ، شرکت در همایش های وزشی فرهنگی و غیره مورد استفاده قرار گیرد. همراهان دانشجویانی که برای تحصیل به ارمنستان به این کشور مهاجرت تحصیلی انجام داده اند می توانند با کسب این نوع ویزا به مدت ۳ تا ۶ ماه در کنار همسر خود و یا خانواده خود حضور داشته باشند. این نوع ویزا به نسبت دیگر ویزا های ارمنستان راحت تر دریافت می شود و این امکان نیز وجود دارد که این ویزای همراه ارمنستان برای فرد تمدید نیز بشود. برای دریافت این ویزا فرد باید مراحل اداری دریافت این نوع ویزای ارمنستان را در سفارت ارمنستان در ایران طی کند و با پرداخت هزینه های آن می تواند ویزای خود را دریافت کند

ویزای همراه ارمنستان
ویزای همراه ارمنستان

ویزای همراه ارمنستان – آدرس سفارت ارمنستان در ایران

برای دریافت اطلاعات مناسب در مورد ویزا همراه ارمنستان می توانید با سفارت ارمنستان در ایران ارتباط برقرار کنید و یا از وب سایت سفارت ارمنستان استفاده کنید

آدرس سفارت ارمنستان در ایران : تهران ، خیابان انقلاب ، خیابان رازی ، خیابان شهریار ، پلاک ۱

تلفن سفارت ارمنستان : ۶۶۷۰۴۸۳۸-۶۶۷۰۴۸۳۳

نمابر یا فکس سفارت ارمنستان : ۶۶۷۰۰۶۵۷

وب سایت سفارت ارمنستان : http://iran.mfa.am/en/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست