همکاری دانشگاه EMU با دانشگاه WARWICK

همکاری دانشگاه EMU با دانشگاه WARWICK

مدرک تحصیلات تکمیلی از یکی از ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان

دانشگاه وارویک یکی از دانشگاه های معتبر انگلستان است که دارای اعتبار شناخته شده ای برای تعالی در تحقیقات و تدریس ، برای نوآوری و ارتباط با تجارت و صنعت است. وارویک پیوسته جایگاه خود را در ده جدول برتر در بین سایر دانشگاه های انگلیس حفظ کرده است و دوره هایی با محتوای آکادمیک با کیفیت بالا ارائه می دهد که برای علاقه مندان به ادامه تحصیل وسوه و چالش برانگیز است.

در شهریور ماه ۱۳۹۰ دانشگاه EMU موفق به عقد قرارداد همکاری با دانشگاه WARWICK یکی از ۱۰ دانشگاه برتر انگلستان جهت برگزاری دوره های مشترک فوق لیسانس گردید. بر این اساس دو رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دانشگاه وارویک در دانشگاه مدیترانه شرقی برگزار میشوند و مدرک دانشجویان مستقیما از دانشگاه  WARWICK  انگلستان صادر می شود. طول دوره هر رشته ۱۲ ماه بوده و دارای تز نیز می باشند از آنجا این    رشته ها مدیریت اجرایی می باشند فارغ التحصیلان اکثر رشته ها می توانند در این دوره ها شرکت نمایند.

همکاری عالی بین وارویک و EMU ادامه دارد .

دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) همکاری خود را با دانشگاه وارویک ) شماره ۸ در رده بندی دانشگاه The Guardian 2019 ( به مدت ۶ سال دیگر تمدید کرده است . مطابق توافق نامه منعقد شده بین دو دانشگاه در سال ۲۰۱۱ ، “برنامه مدیریت زنجیره تأمین و تدارکات ” و “برنامه مدیریت بازرگانی مهندسی” به دلیل تقاضای زیاد و موفقیت های کسب شده این همکاری ادامه خواهد یافت. این دو برنامه ها مربوط به تحصیلات تکمیلی هستند و توسط گروه تولید وارویک (WMG) و EMU اجرا می شوند. ازجمله برنامه این همکاری این است که  دانشجویان می توانند با گذراندن ۵ دوره اضافی ، در ۲ سال در مقطع کارشناسی ارشد از هر دو دانشگاه فارغ التحصیل شوند. به همه دانشجویان دانشگاه مدیترانه شرقی بورس تحصیلی خودکار ۲۰٪ با حداکثر ۴۰٪ ( بسته به نوع ) دانشگاه در مقطع کارشناسی ارائه می کنند.

رشته های ارائه شده توسط دانشگاه WARWICK انگلستان عبارتند از :

کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت کسب و کار  MSc Engineering Business Management
کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین و تدارکات  MSc Supply Chain and Logistics Management

دانشگاه وارویک در حال حاضر با توجه به رتبه بندی دانشگاه ها از گاردین ۲۰۱۸ ، و شماره ۵۷ در جهان (رتبه بندی QS World) در انگلیس در رتبه ۸ قرار دارد. از این رو ، این برنامه ها فرصتی برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد  از یکی از دانشگاه های برتر جهان دارند.

آموزش در سطح استانداردهای جهانی

WMG با تجربه صنعتی واقعی ، فرصت های مطالعاتی را در استانداردهای جهانی فراهم کرده است. این برنامه ها به داوطلبان خود این فرصت را می دهند که مدرک دانشگاهی خود را در یکی از بهترین دانشگاه های جهان دریافت کنند. این مدارک معتبر فارغ التحصیل (کارشناسی ارشد) که توسط دانشگاهیان با تجربه از دانشگاه وارویک ارائه می شود ، می توانند در یک سال تحصیلی تکمیل شوند . به دانشجویان این امکان داده می شود که دو واحد آموزشی خود را در دانشگاه وارویک : انگلیس ، سنگاپور ، مالزی ، تایلند و یا چین به پایان برسانند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست