هزینه ویزای تحصیلی ارمنستان

کشور ارمنستان ، کشوری زیبا با میراث فرهنگی غنی است . تحصیل در ارمنستان و اخذ ویزای تحصیلی ارمنستان در دانشگاه های این کشور با توجه به هم مرز بودن با ایران شاید مورد توجه بسیاری از متقاضیان باشد . ارمنستان از جمله کشورهایی می باشد که به سرعت در حال رشد و توسعه است و از نظر آموزش عالی از اعتبار جهانی برخوردار می باشد . جهت تحصیل در دانشگاه های صربستان باید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی ارمنستان اقدام کرد . شرایط اخذ ویزای تحصیلی ارمنستان در هر دانشگاه بسیار متفاوت می باشد و یکی از شرایط تحصیل در دانشگاه های این کشور داشتن گذرنامه معتبر و نیز مدرک تحصیلی دوره متوسطه معتبر می باشد . اغلب برنامه های تحصیلی در دانشگاه های کشور ارمنستان به زبان ارمنی می باشد اما با این حال دوره های آمادگی زبان برای دانشجویان بین المللی به منظور کمک به آنها در کسب مهارت زبان نیز وجود دارد . هدف مشاوران مجرب موسسه آتیه آفرینان ایرانیان از نگارش این مقاله با عنوان هزینه ویزای تحصیلی ارمنستان است .

هزینه ویزای تحصیلی ارمنستان
هزینه ویزای تحصیلی ارمنستان

 

رایج ترین نوع ویزای دیداری، ویزای ۲۱ روزه یکبار ورود کشور ارمنستان است که قیمت آن ۳،۰۰۰ درام ارمنستان (معادل ۶ دلار آمریکا) و ویزای بیش از ۲۱ روزه نیز با هزینه ۱۵۰۰۰  درام (معادل ۳۱ دلار آمریکا) صادر می شود. البته اگر فرد از بخش کنسولی سفارت ارمنستان در تهران تقاضای ویزا کند، تنها یورو پذیرفته می شود که ۶ یورو باید پرداخت کرد. ویزای چند بار ورود به کشور ارمنستان برای بیش از ۶۰ روز با اعتبار ۶ ماهه نیز, هزینه ۲۰۰۰۰ درام معادل با ۴۱ دلار را دارد.

کشور ارمنستان ویزای چند بار ورود با اقامت بیش از ۱۲۱ روز و اعتبار ۱ ساله را با هزینه ۴۰۰۰۰ درام (معادل با ۸۳ دلار آمریکا) برای متقاضیان تحصیل در ارمنستان صادر می کند. لازم به ذکر است که موافقت با صدور این نوع ویزاها ممکن است به سادگی ویزای ۲۱ روزه یکبار ورود نباشد، به خصوص برای افرادی که چندمین بار است چنین ویزاهایی را درخواست می کنند.

گروه آیته آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیلی در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست