هزینه مهاجرت به یونان

یونان یکی از بهترین گزینه های مهاجرتی ایرانیان است . با اقامت این کشور می توانید به کشور های عضو شنگن بدون ویزا سفر نمایید و از مزایای این کشور برای خود و فرزندان بهره مند گردید . هزینه های زندگی در یونان نسبتا پایین است و اقتصاد پایداری دارد . از طریق روش های گوناگونی مانند تحصیل ، سرمایه گذاری ، کار و داشتن تمکن مالی می توانید برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایید . هزینه مهاجرت به یونان را نیز باید با توجه به روش مهاجرتی خود در نظر بگیرید .

هزینه مهاجرت به یونان هزینه زندگی در یونان

هزینه زندگی در یونان رای افرادی که مهاجرت می کنند بسیار مهم است . هزینه های اجاره مسکن در مرکز شهر برای واحد تک خوابه ۲۵۰ هزار دلار است . در خارج از شهر نیز ۲۳۰ یورو تقریبا خواهد بود . برای آپارتمان سه خوابه نیز ۴۱۶ یورو و در خارج از شهر نیز حدود ۳۹۰ یورو می باشد . علاوه بر هزینه اجاره مسکن نیز هزینه های آب و برق و گرمایش و از این دست در حدود ۱۴۰ یورو در ماه برای یک آپارتمان ۸۵ متری خواهد شد . مبلغ بیمه نیز بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ یورو خواهد بود.

هزینه مهاجرت به یونان هزینه مهاجرت به یونان از طریق تحصیل

سطح بالای انشگاه‌ها موجب شده که افراد زیادی مایل به تحصیل در یونان باشند. هزینه مهاجرت به کشور یونان از این طریق بسته به دانشگاه و رشته و مقطع تحصیلی شما متفاوت خواهد بود . دانشجو باید به طور تقریبی مبلغی معادل ۶۵۰۰ یورو تا ۱۰۰۰۰ یورو در سال را صرف پرداخت شهریه نماید  . علاوه بر این باید هزینه های زندگی در این کشور را نیز بپردازد . هزینه زندگی در یونان ۶۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه خواهد بود .

هزینه مهاجرت به یونان
هزینه مهاجرت به یونان

هزینه مهاجرت به یونان هزینه مهاجرت به یونان از طریق سرمایه گذاری

هزینه مهاجرت به کشور یونان از طریق سرمایه گذاری حداقل ۲۵۰ هزار یورو است و با این مبلغ ابتدا ویزای ۵ ساله دریافت خواهید کرد و می توانید ویزا را تمدید نمایید . این سرمایه گذاری می تواند در نوع های مختلفی نیز انجام شودد مانند ثبت شرکت های سهامی یا مستقل و یا شعب شرکت های دیگر باشد .

هزینه مهاجرت به یونان هزینه مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک

برای مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک نیز می توان با ارزش ۲۵۰ هزار دلار اقدام به اقامت این کشور برای خود و خانواده نمود . این روش حتی امکان کسب اقامت بلند مدت و سفر به کلیه کشور های اتحادیه اروپا را در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد داد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست