هزینه مهاجرت به گرجستان

گرجستان یکی از کشور هایی است که با توجه به تغییرات بازار در سال های اخیر مورد توجه ایرانیان بسیاری برای مهاجرت قرار گرفته است . اگر گرجستان در اتحادیه اروپا عضو شود بسیار موقعیت خوبی برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را داشته اند فراهم خواهد شد . گرجستان در صدد جذب سرمایه گذاران بیشتر به این کشور است . گرجستان یکی از کشور های امن نیز محسوب می شود و با هزینه های زندگی به نسبت پایین برای ایرانیان جذاب بوده است . در اینجا قصد داریم برای افراد علاقمند به این کشور هزینه مهاجرت به گرجستان را بیاوریم تا با دانستن جزییات بیشتر تصمیم گیری نمایید .

هزینه مهاجرت به گرجستان هزینه مهاجرت به گرجستان از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به کشور گرجستان بستگی به روش مهاجرتی شما خواهد داشت . مثلا اگر از طریق تحصیل به گرجستان وارد شوید شما هزینه های دانشگاه را باید در نظر بگیرید که برای دانشگاه های دولتی و خصوصی بین ۴۵۰۰ تا ۱۰ هزار لاری خواهد بود . به این هزینه هزینه آموزش زبان گرجی ماهیانه ۳۰۰ لاری نیز اضافه می شود . در سال می توان گفت این هزینه چیزی در حدود ۲ هزار تا ۵ هزار دلار است .

هزینه مهاجرت به گرجستان
هزینه مهاجرت به گرجستان

هزینه مهاجرت به گرجستان هزینه مهاجرت به گرجستان از طریق ثبت شرکت

اگر شما با ثبت شرکت بخواهید در گرجستان اقامت داشته باشید باید مبلغی در حدود هزار دلار برای ثبت شرکت هزینه نمایید تا مدارک و مستندات شما مورد بررسی قرار گیرند و با این روش می توانید در گرجستان دفتری برای شرکت خود داشته باشید و به فعالیت بپردازید .

هزینه مهاجرت به گرجستان هزینه مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک

یکی از راه هایی که می تواند به شما کمک کند تا اقامت این کشور را داشته باشید خرید ملک خواهد بود و با توجه به محلی که انتخاب می نمایید این هزینه متغییر است . شما با خرید منزل و ملک در گرجستان می توانید برای خانواده خود اقامت یکساله کسب نمایید و این اقامت را تمدید نمایید . این مبلغ برای خرید ملک در گرجستان ۳۵هزار دلار است .

هزینه مهاجرت به گرجستان هزینه مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرت به گرجستان سرمایه گذاری است و با مبلغی در حدود ۱۱۵ هزار دلار می توانید اقامت دائم این کشور را کسب نمایید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست