هزینه مهاجرت به قبرس

قبرس یکی از جزایر زیبا در شرق دریای مدیترانه است و با محیطی امن و استاندارد بالای بهداشت و درمان و همینطور دانشگاه های مناسب مورد توجه افراد بسیاری از جمله ایرانیان برای مهاجرت قرار گرفته است . حتی توریست های بسیاری به دلیل شرایط آب و هوایی و البته مکان های دیدنی و و طبیعت بکر به این کشور می روند . در قبرس با روش های گوناگونی می توانید اقدام به مهاجرت نمایید . این روش ها عبارتند از تحصیل ، کار و ازدواج و البته سرمایه گذاری در قبرس که بسیار مورد توجه قرار گرفته است . هزینه مهاجرت به قبرس نیز با توجه به روشی که انتخاب می نمایید متغیر خواهد بود .

هزینه مهاجرت به قبرس هزینه زندگی در قبرس

اطلاع از هزینه زندگی و اقامت در قبرس بخش مهمی از هزینه مهاجرت به کشور قبرس است . هزینه زندگی در قبرس نسبت به ایران بالاتر است . مثلا اجاره یک آپارتمان حداقل ۵۰۰ یورو خواهد بود که بسته به مکان و نزدیکی به مرکز شهر این نرخ بالاتر نیز خواهد رفت .

هزینه مهاجرت به قبرس هزینه مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

یکی از راه های اقامت در این کشور خرید ملک است که باید ۲ میلیون یورو برای خرید یک ملک در قبرس سرمایه گذاری نمایید و برای خانواده خود اقامت این کشور را به ارمغان بیاورید . در مواردی با ۳۰۰ هزار یورو می توانید اقدام به مهاجرت از طریق خرید ملک نمایید و باید میزان درامد و فعالیت شغلی شما بالا باشد . بهتر است از وکیلان این امر کمک بگیرید .

هزینه مهاجرت به قبرس
هزینه مهاجرت به قبرس

هزینه مهاجرت به قبرس هزینه مهاجرت به قبرس از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت نیز یکی دیگر از روش های مهاجرت به قبرس است . بدین منظور لازم است حداقل ۶۰ هزار یورو برای ثبت شرکت سرمایه داشته باشید و بعد از دو سال با پرداخت هزینه های بیمه و مالیات برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید .

هزینه مهاجرت به قبرس هزینه مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل

تحصیل در قبرس نیز یکی از راه های مهاجرت برای علاقمندان به تحصیل در دانشگاه های این کشور است و هزینه مهاجرت در این روش علاوه بر شهریه هزینه زندگی نیز خواهد بود . هزینه دانشگاه نیز بسته به دانشگاه و سطح تحصیلی متفاوت است . هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ۳۵۰۰ یورو در سال و برای رشته داروسازی ۷ هزار یورو می رسد. در مقطع کارشناسی ارشد برای یک سال تحصیلی باید در حدود ۲ تا ۲۵۰۰ هزار یورو بپردازید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست