هزینه مهاجرت به ترکیه

ترکیه با موقعیت قرار گیری در اروپا و آسیا کشوری مناسب برای مهاجرت ایرانیان است و در سال های اخیر شرایط مهاجرتی خوبی را نیز فراهم نموده است . آب و هوای مناسب و شرایط زندگی از دیگر عوامل جذاب برای مهاجرت به این کشور هستند . پایتخت ترکیه، شهر زیبای آنکارا و بزرگ ترین شهر آن استانبول می باشد . واحد پول ترکیه لیر می باشد . هزینه مهاجرت به ترکیه از عواملی است که هر فردی قبل از مهاجرت به آن توجه خواهد کرد که در اینجا این هزینه ها را آورده ایم تا با اطلاع دقیق نسبت به مهاجرت به کشور ترکیه اقدام نمایید . راه های مهاجرت به ترکیه نیز مانند کشور های دیگر است و شما از طریق کار و تحصیل و سرمایه گذاری و البته ازدواج می توانید به این کشور مهاجرت نمایید.

هزینه مهاجرت به ترکیه هزینه زندگی در ترکیه

هزینه زندگی در ترکیه بسیار مهم است زیرا بعد از مهاجرت به ترکیه باید بدانید که چه مبلغی در ماه برای هزینه های جاری نیاز خواهید داشت تا مشکلی برای شما پیش نیاید . برای اجاره آپارتمان در مرکز شهر بین ۷۰۰ تا ۲۰۰۰ هزار لیر بسته به موقعیت و متراژ نیاز خواهید داشت . در کل هزینه ماهانه شما برای زندگی در ترکیه بسته به سبک زندگی شما بین ۲ هزار تا ۳ هزار لیر خواهد بود .

هزینه مهاجرت به ترکیه هزینه مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور رایگان است ولی برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی باید سالانه بین ۱۰ هزار تا ۳۰ هزار لیر بپردازید و این مبلغ کاملا بستگی به رشته تحصیلی و نوع دانشگاه شما دارد. برای دانشگاه های نیمه خصوصی این مبلغ بین ۵ هزار تا ۱۰ هزار است . هزینه های مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل شامل شهریه دانشگاه و هزینه زندگی و البته ورود و بلیط به این کشور است .

هزینه مهاجرت به ترکیه
هزینه مهاجرت به ترکیه

هزینه مهاجرت به ترکیه هزینه مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

ثبت شرکت در ترکیه یکی از راه های سرمایه گذاری در این کشور است و بایدیک برنامه قوی برای این منظور ارائه نمایید . با این روش می توانید بعد از گذشت ۵ سال اقدام به دریافت اقامت دائم نیز نمایید . سرمایه اولیه برای ثبت شرکت ۱۰۰هزار لیر است و به ازای هر ۴۰ هزار لیر یک نفر می تواند درخواست اقامت دهد . هرینه های جانبی نیز فرد باید  بپردازد مانند مالیات و هزینه آب و برق و تلفن شرکت و اجاره دفتر و … .

هزینه مهاجرت به ترکیه هزینه مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

با توجه به قوانین جدید امکان خرید خانه راحتر شده و از یک میلیون دلار به ۲۵۰ هزار دلار رسیده است . یعنی افراد می توانند با خرید خانه با این مبلغ نسبت به اقامت خود اقدام نمایند . در این روش مبالغ بالای ۲۵۰ هزار دلار امکان اقامت دائم برای سه نفر را فراهم می نماید . خرید خانه سرمایه گذاری امنی می باشد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست