هزینه مهاجرت به ارمنستان

ارمنستان یکی از کشورهای همسایه ایران است و پایتخت آن ایروان می باشد . سهولت مهاجرت به ارمنستان و نزدیکی به ایران باعث شده ایرانیان بسیاری علاقمند به مهاجرت به این کشور باشند . البته ارمنستان در سال های اخیر پیشرفت های گسترده ای نیز داشته است . مردم ارمنستان مهمان نوازند و امنیت ارمنستان بالا می باشد . هزینه های زندگی نیز به نسبت بسیاری از کشور ها پایین است . این موارد باعث جذب مهاجران بسیاری شده است . هزینه مهاجرت به ارمنستان موضوع مورد توجه این دسته از افراد است .

هزینه مهاجرت به ارمنستان هزینه زندگی در ارمنستان

هزینه زندگی در ارمنستان به عوامل مختلفی بستگی دارد به سبک زندگی شما و به محل زندگی یا تعداد نفرات نیز وابسته خواهد بود . هزینه اجاره مسکن در ارمنستان می تواند از ماهی ۲۰۰ دلار شروع شود و هزینه مسکن برای یک زندگی سه نفره بین ۳۵۰ تا ۶۰۰ دلار خواهد بود . اما دانشجویان می توانند از سوئیت های دانشجویی با هزینه ماهانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار نیز استفاده کنند . هزینه خوراک نیز بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار در ماه برای یک خانواده سه نفره خواهد بود . هزینه آب و برق  نیز بسته به مصرف شما بین ۷۰ تا ۱۲۰ دلار می شود .

هزینه مهاجرت به ارمنستان
هزینه مهاجرت به ارمنستان

 

هزینه مهاجرت به ارمنستان – هزینه مهاجرت به ارمنستان از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های مهاجرت به ارمنستان ثبت شرکت می باشد . هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری برای ثبت شرکت در این کشور می توانید اقدام نمایید . سرمایه گذاری در ارمنستان اگر با تحقیق و مشورت انجام گیرد می تواند بسیار سودمند نیز باشد. نرخ مالیات پرداختی از طرف شرکت ها معادل ۲۰ درصد است . نرخ مالیات بر درآمد شخصی در حدود ۳۶ درصد است به منظور سرمایه گذاری در ارمنستان از طریق ثبت شرکت حداقل سرمایه لازم  ۳۰ هزار دلار است . از طریق کار آفرینی و یا خرید ملک نیز می توان در این کشور سرمایه گذاری نمود .

هزینه مهاجرت به ارمنستان – هزینه مهاجرت به ارمنستان از طریق تحصیل

تحصیل در ارمنستان یکی از راه های مهاجرت به این کشور است . میانگین هزینه سالانه تحصیل در دانشگاه های ارمنستان ۸۵۲ دلار است ، در حالی که هزینه های زندگی یک دانش آموز بین المللی در ارمنستان سالانه به مبلغ ۳۴۰۰ دلار نیز خواهد رسید . هزینه تحصیل در ارمنستان در دانشگاه پزشکی و دندان پزشکی سالانه ۲۴۴۰ یورو می باشد که این هزینه باید بعد از دریافت پذیرش از طرف دانشگاه و وزارت آموزش و پرورش در ابتدای سال تحصیلی پرداخت گردد . برای یک زنگی دانشجویی بین ۳۰۰ تا ۷۰۰ دلار در ماه باید در نظر گرفت . هزینه مهاجرت به کشور ارمنستان از این روش شامل شهریه و هزینه های دیگر که در بالا ذکر شد می باشد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست