هزینه تحصیل قبرس شمالی(cyprus)

هزینه تحصیل قبرس شمالی-چرا تحصیل در قبرس شمالی؟

دبیرستان های قبرس شمالی شهریه زبان انگلیسی و ترکی را ارائه می دهند. کل فرایند آموزشی در بالاترین سطح برگزار می شود. دانشجویان خارجی حق دارند در وقت آزاد خود کار کنند. این مزیت توسط بسیاری از بازدید کنندگان برای تجربه برقراری ارتباط با افراد مختلف جزیره و کسب درآمد در هزینه ها استفاده می شود.

مزایای آموزش در قبرس شمالی برای خارجی ها:

  • تحصیل در دانشگاه های قبرس شمالی بر اساس استانداردهای مدرن اروپایی ساخته شده است ، بنابراین این یک فرصت عالی برای دریافت آموزش پیشرفته با قیمت مناسب است.
  • دیپلم های دانشگاه قبرس شمالی توسط کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده شناخته می شوند ، بنابراین پس از آموزش می توانید به راحتی در یک شرکت بین المللی کار کنید.
  • انتخاب گسترده ای از تخصص ها در دانشگاه ها ، که به شما امکان می دهد تحصیلات عالی مورد نظر را بدست آورید.
  • قبرس یک جزیره توریستی ایمن است ، بنابراین هیچ مشکلی برای زندگی در اینجا وجود نخواهد داشت.
  • شهروندان سایر کشورها در قبرس شمالی به زبان انگلیسی تحصیل می کنند ، بنابراین این فرصتی عالی برای بهبود مهارت های زبان خارجی آنها است ، و بنابراین در هر کشور دنیا احساس راحتی می کنند.

آموزش عالی در قبرس شمالی انبار فرصت برای خارجی ها است ، زیرا فارغ التحصیلان دانشگاه های قبرس دیپلم هایی را دریافت می کنند که در سرتاسر جهان ثبت شده اند و حق اشتغال در شرکت ها و سازمان های برجسته بین المللی را می دهند. تعداد زیادی کلمه در مورد مزایای آموزش عالی در قبرس می توان نوشت. اما ما سعی کردیم مهمترین جزئیاتی را که در انتخاب دانشگاه و یک کشور تحصیلی به شما کمک می کند و به شما نشان می دهد ، بیان کنیم.

هزینه تحصیل قبرس شمالی-شهریه در قبرس شمالی TR

برای جذب و افزایش تعداد دانشجویان سایر کشورها ، دانشگاهها ۵۰٪ کمک هزینه دریافت می کنند ، اگر از یک خانواده دو دانشجو وجود داشته باشد تخفیف می گیرید ، در صورت داشتن گواهی در مسابقات بین المللی و محلی نیز می توانید تخفیف بگیرید. همه این اقدامات باعث ایجاد انگیزه در بیگانگان می شود و متقاضیان بیشماری برای کمک هزینه و تخفیف ارائه می دهند. دانشگاه ها پیشنهاد می کنند یک بسته شهریه کامل را انتخاب کنند ، که شامل هزینه تحصیل ، اقامت ، سه وعده غذایی در سال ، بیمه پزشکی است. هنگام پرداخت چنین بسته هایی ، هزینه های سالانه ۲ یا ۳ برابر کاهش می یابد. شما می توانید به طور جداگانه شهریه ، محل اقامت و غیره را پرداخت کنید اما این کاری است که افراد خارجی در صورت داشتن مکانی برای زندگی در این جزیره انجام می دهند. همانطور که نشان می دهد عمل ، در سال اول همه خارجی ها بسته کامل آموزش را ترجیح می دهند.

البته گران ترین تخصص ها مانند همه کشورها جهت پزشکی است. بقیه تخصص ها با توجه به شرایط و کیفیت آموزش قیمت های مناسب دارند. کیفیت آموزش به زبان انگلیسی با دانشگاه های اروپایی فرقی ندارد. شهروندان منطقه انگلیسی عالی صحبت می کنند.

مجاز به پرداخت ۲ بار برای آموزش است. می توانید مبلغ پرداخت را از خارج از کشور انتقال داده و یا پس از ورود به بانک پرداخت کنید. ارز شهریه یورو است. حداقل شهریه سالانه ۱۴۰۰ یورو است. هر دانشگاه سالانه یک سیستم تخفیف منحصر به فرد ارائه می دهد. می توانید هنگام تحصیل برای پیشرفت تحصیلی یا با نمایندگی دانشگاه در مسابقات ورزشی از تخفیف در تحصیل استفاده کنید. فرصت های زیادی وجود دارد ، نکته اصلی این است که هنگام تحصیل یاد بگیرید و متفاوت باشید. برخی از دانشجویان تا ۱۰۰ درصد تخفیف شهریه دریافت می کنند و در حین تحصیل فقط هزینه اتاق و تخته را می پردازند. دانشجویان می توانند با ثبت نام در موسسات آموزش عالی قبرس شمالی ، چنین فرصتی بی نظیری را کسب کنند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست