هزینه تحصیل قبرس اروپایی(cyprus)

هزینه تحصیل قبرس اروپایی-تحصیل در قبرس

قبرس یک مرکز تجاری پویا و مقصد آموزش سریع در حال رشد است. قبرس استاندارد عالی آموزش عالی با هزینه های شهریه مناسب و امکانات ممتاز دانشجویی را ارائه می دهد. اگرچه قبرس عضو سیستم بولونیا است ، اما بسیاری از کالج ها مبتنی بر سیستم آموزشی آمریکا هستند. قبرس از محیط چند فرهنگی متنوعی برخوردار است و برنامه های درجه دو را ارائه می دهد. تقریباً ۴۰ هزار دانشجو با ملیت های مختلف در قبرس تحصیل می کنند.

هزینه تحصیل قبرس اروپایی-چرا تحصیل در قبرس؟

دانشگاه های قبرس آموزش عالی ارائه می دهند و این کشور اقداماتی را برای افزایش تحقیقات ، بودجه و علاقه به آموزش عالی انجام داده است. این کشور دارای مدارک شناخته شده بین المللی می باشد. دانشجویان برای تست هایی مانند TOEFL و IELTS نیازی به نشان دادن نمره انگلیسی ندارند. شهریه ارزان قیمت و هزینه متوسط ​​زندگی را ارائه می دهد. روند ویزا نیز ساده است. قبرس امکانات بسیار خوبی را برای دانشجویان فراهم می کند که شامل فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی می شود. علاوه بر این ، باشگاه های مختلفی در قبرس وجود دارد مانند کلوپ های فن آوری ، کلوپ علمی ، باشگاه ورزشی ، باشگاه عکاسی و غیره که دانش آموز را به کشف سرگرمی های خود کمک می کند.

هزینه تحصیل قبرس اروپایی-دانشگاه اروپا قبرس

دانشگاه اروپایی قبرس (EUC) (یونانی: Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο Κύπρου) یک دانشگاه خصوصی در نیکوزیا ، قبرس است که از کالج قبرس ، قدیمی ترین موسسه آموزش عالی قبرس تکامل یافته است. EUC دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس سوابق تحصیلی و عملکرد تحصیلی گذشته دانشجویان است. این موسسه ثبت نام فعلی بیش از ۶۵۰۰ دانشجو دارد و مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا را به صورت بین المللی پذیرفته می کند. دانش آموزان بر اساس سیستم انتقال اعتبار و تجمع اعتبار اروپا (ECTS) درجه بندی می شوند.

EUC در مورد اشتغال دانش آموزان خود و سرمایه گذاری خود در نوآوری های پیشرفته و درگیر شدن با صنعت ، اعتبار ایجاد کرده است. مایکروسافت آن را به عنوان مؤسسه شریک خود برای تأسیس مرکز نوآوری مایکروسافت (MIC) در قبرس انتخاب کرده است.

هزینه تحصیل قبرس اروپایی-هزینه تحصیل و زندگی در قبرس اروپایی

شهریه در هر دانشگاه قبرس نسبت به انگلیس یا ایالات متحده کمتر است و بعد از آن همه قبرس قادر به دستیابی به استاندارد انگلیس و آمریکا با هزینه کمتری هستند. این تقریباً ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار در سال است. علاوه بر این هزینه های بیشتری از قبیل اقامت ، غذا ، مسافرت ، سرگرمی و موارد دیگر نیز وجود دارد.

  • اجاره آپارتمان (هزینه ای در حدود ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار در هر ماه).
  • برای تبدیل شدن به یک مهمان در حال پرداخت (هزینه ای در حدود ۶۰۰ دلار با همراه غذا).
  • اجاره اتاق در محل اقامت دانشجویی (هزینه BDT 400-700 دلار آمریکا هزینه خواهد داشت).
  • یا برای زندگی در یک خوابگاه.

گذشته از این هزینه های مسافرتی روزانه و همچنین غذا ، سرگرمی ، سالن بدنسازی و هزینه های بسیاری دیگر وجود دارد که دانشجویان را در حدود ۴۰۰ تا ۷۰۰ دلار BDT ماهانه (بسته به توانایی هزینه یک فرد) هزینه می کند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست