مهاجرت به قبرس

برای مهاجرت به کشور قبرس چندین روش وجود دارد . اگر شما هم قصد مهاجرت به قبرس را دارید ، پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

 

 

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

با سرمایه گذاری در کشور قبرس شما می توانید به این کشور مهاجرت نمایید . پس از گذشت مدت زمان سه ماه از سرمایه گذاری شما در کشور قبرس می توانید برای شهروندی این کشور اقدام نمایید . همچنین با سرمایه گذاری در قبرس شما اجازه تجارت آزاد دراتحادیه اروپا ، زندگی ، تحصیل و کار نامحدود در اتحادیه اروپا و … را دارید .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج

شما می توانید با ازدواج با یک شهروند قبرسی به کشور قبرس مهاجرت نمایید . برای دریافت شهروندی قبرس ، فرد باید گواهی تولد خود و همسرش ، عدم سوء پیشینه خود و همسرش ، یک عدد کپی از سند ازدواج را به همراه فرم درخواست دریافت شهروندی قبرس که تکمیل کرده اید ، ارسال نماید .

 

مهاجرت به قبرس از طریق کار

برای این که بتوانید از طریق کار به کشور قبرس مهاجرت نمایید ، باید از یک کارفرما در قبرس برای کار در این کشور پذیرفته شوید . در صورتی که بتوانید برای یک کارفرمای قبرسی در کشور قبرس کار کنید ابتدا ویزای کاری یکساله قبرس را دریافت می کنید و پس از اتمام اعتبار ویزا می توانید اجازه اقامت خود را تمدید نمایید .

 

تحصیل در قبرس یکی از روش های مهاجرت به قبرس می باشد .

 

مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

برای این که بتوانید از طریق خرید مالک به کشور قبرس مهاجرت نمایید ، باید ملکی با حداقل ارزش ۳۰۰ هزار یورو در کشور قبرس خریداری نمایید . به علاوه باید ثابت نمایید که بدون انجام کار در کشور قبرس از عهده تامین هزینه های خود و خانواده خود در کشور قبرس برمی آیید . در واقع منبع درآمد شما باید از خارج از کشور قبرس باشد .

 

مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل

اگر شما از یک دانشگاه در کشور قبرس پذیرش تحصیلی دریافت نمایید ، به راحتی می توانید از طریق تحصیل به کشور قبرس مهاجرت نمایید . البته پس از مهاجرت تحصیلی به قبرس شما باید در دانشگاه مورد نظر در قبرس حضور داشته باشید .

 

برای اقامت قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت قبرس ارائه شده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست