مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار

کشور قبرس از منابع معدنی و صنعتی و همچنین خطوط هواپیمایی زیادی برخوردار نیست . به همین جهت امکان کار در همه ی زمینه ها در این کشور برای افراد خارجی خیلی راحت نیست . کشور قبرس دارای مسافران توریستی بسیاری می باشد به همین جهت کار کردن در شغل های توریستی مثل امکانات تفریحی ، هتل داری ، ورزش هایی که دریایی هستند ، اجاره خانه ، اجاره ماشین و …. بسیار آسان تر و پر درآمد تر هست .  همچنین ساخت و ساز املاک بزرگ در زمینه های تفریحی و توریستی نیز می تواند درآمد خوبی برای افراد قبرسی داشته باشد . در کل هر شغلی که مرتبط با صنعت گردشگری باشد در کشور قبرس دارای درآمد نسبتاً خوبی می باشد . بندر لیماسول در کشور قبرس قرار دارد این بندر بزرگترین بندر ترانزیت کالا در منطقه ی مدیترانه می باشد . بنابراین این کشور برای انجام کار های تجاری و همچنین صادرات و واردات کالا مناسب است .

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

به علت این که کشور قبرس در نزدیکی کشور ایران قرار دارد افراد زیادی تمایل دارند به روش مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار به کشور قبرس بروند و اقامت دائمی خود را از این کشور دریافت کنند .

برای دریافت ویزای کار در کشور قبرس ابتدا باید وزارت خانه امور مهاجرین بررسی کند که آیا کسی در قبرس تقاضای انجام شغلی که شما می خواهید برای آن ویزا دریافت کنید را دارد یا خیر. اگر کسی پیدا نشد این شغل شامل حال افراد خارجی می شود . سپس مدارک شما بررسی می شود که آیا توانایی و مهارت های موردنیاز برای انجام این شغل را دارید یا خیر . اگر مدارک شما تایید شود اجازه ورود شما به کشور قبرس با ویزای کار صادر می شود .

تحصیل در قبرس یکی از روش های مهاجرت به قبرس می باشد .

مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار مدارک لازم جهت دریافت ویزای کاری قبرس

  1. کد اقتصادی کارفرما جهت دریافت ویزای کاری قبرس
  2. کارت ملی جهت دریافت ویزای کاری قبرس
  3. گذرنامه جهت دریافت ویزای کاری قبرس
  4. شناسنامه جهت دریافت ویزای کاری قبرس
  5. قرارداد کاری مهرشده توسط وزارت کار جهت دریافت ویزای کاری قبرس

برای اقامت در قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت در کشور قبرس ارائه شده است .

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات کامل تری دربارۀ مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار دریافت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست