مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند

برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس راه های مختلفی وجود دارد که در مقاله های قبلی توضیحات مرتبط با هر یک ارائه شده است . داشتن تابعیت کشور قبرس منجر به دریافت اقامت دائم در این کشور و استفاده از خدمات و مزایای این کشور می باشد . یکی از راه های دریافت تابعیت قبرس ، مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند است که در ادامه به شرح آن پرداخته می شود .

برای دریافت ویزای کشور قبرس روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در قبرس می باشد .

 

تابعیت در کشور های مختلف براساس خاک  یا خون مشخص می شود . تابعیت براساس خاک به این شکل است که وقتی زن و شوهری که تبعه کشور دیگری باشند و به یک کشور مسافرت کرده باشند و فرزند آن ها در آن کشور به دنیا آید ، نوزاد آن ها می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند . یا فرزند در داخل کشتی و یا هواپیمایی که در حال عبور از سزمین کشوری باشد و نوزاد در داخل هواپیما یا کشتی به دنیا آید آن نوزاد می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند . تابعیت براساس خون به این صورت است که اگر پدر و مادر فرزندی تابعیت یک کشور را داشته باشند فرزند آن ها نیز تابعیت همان کشور را دریافت می کند .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مهاجرت به قبرس را مطالعه نمایید .

در کشور قبرس تابعیت براساس خون تعیین می شود . بنابراین اگر پدر و مادر فرزندی تابعیت قبرس داشته باشند فرزند آن ها نیز تابعیت قبرس خواهد داشت . اگر پدر نوزاد تابعیت کشور قبرس را داشته باشد و مادر فرزند تابعیت کشور دیگری را داشته باشد باز هم آن فرزند می تواند تابعیت کشور قبرس را دریافت کند .  اگر مادر نوزادی تابعیت کشور قبرس را داشته باشد و پدر نوزاد نامعلوم باشد یا بدون تابعیت باشد به نوزاد تابعیت قبرس داده می شود .

اگر شما هم می خواهید به روش  مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند ، اقامت دائم این کشور را بدست آورید نیاز به مشاوری دارید که شمارا برای انجام کار ها راهنمایی کند . شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در زمینه مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه می دهد .

با تحصیل در کشور قبرس شما می توانید اجازه اقامت در کشور قبرس را کسب نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست