مهاجرت به ترکیه

برای مهاجرت به ترکیه روش های متنوعی وجود دارد که در ادامه توضیح مختصری درباره هر کدام از روش ها داده خواهد شد .

 

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به ترکیه را هم مطالعه نمایید .

 

 

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

شما می توانید با دریافت پذیرش از یکی از دانشگاه های کشور ترکیه برای دریافت ویزای تحصیلی ترکیه اقدام نمایید . با ویزای تحصیلی ترکیه می توانید به این کشور مهاجرت تحصیلی نمایید .

 

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

شما می توانید با دریافت یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای ترکیه ای ویزای کاری ترکیه را دریافت نمایید و به ترکیه مهاجرت کاری نمایید . لازم به ذکر است که دریافت پیشنهاد شغلی برای یک فرد ایرانی بسیار دشوار و تقریباً بعید می باشد .

 

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور ترکیه در مقاله اقامت در ترکیه وجود دارد .

 

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

یکی از روش های نسبتاً آسان برای مهاجرت به ترکیه خرید ملک در این کشور است . شما می توانید با خرید ملک در ترکیه ابتدا اقامت یکساله این کشور را کسب نمایید ، سپس اقامت خود را برای ۵ سال تمدید نمایید و پس از گذشت این ۵ سال اقامت دائم ترکیه را کسب نمایید .

 

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در ترکیه ابتدا باید دولت ترکیه طرح شما را تایید نماید . سپس شما می توانید اقدام به ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار خود که  کشور ترکیه به آن نیاز دارد ، نمایید . پس از ثبت شرکت ابتدا اقامت موقت به مدت ۶ ماه در ترکیه را خواهید داشت و پس از این ۶ ماه می توانید اقامت خود را به مدت ۱ سال تمدید نمایید . سپس می توانید اقامت خود را به مدت ۵ سال تمدید نمایید . پس گذشت ۵ سال نیز می توانید برای دریافت اقامت دائم ترکیه اقدام نمایید .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در ترکیه را مطالعه نمایید .

 

مهاجرت ترکیه از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به کشور ترکیه و دریافت اقامت این کشور ازدواج می باشد . شما می توانید با ازدواج با یک فرد ترکیه ای اقامت این کشور را بدست آورید البته توجه داشته باشید که نباید آن فرد پناهنده باشد . همچنین ازدواج باید به صورت قانونی و رسمی انجام شود و مدارکی مبنی بر اثبات ازدواج وجود داشته باشد .  پس از گذشت ۵ سال از مدت زمان ازدواج پلیس کشور ترکیه واقعی بودن ازدواج را بررسی می کند  و در صورت تایید پلیس ترکیه اقامت دائم ترکیه به شما داده می شد . اگر مشخص شود که ازدواج شما صوری بوده است عواقبی برای شما خواهد داشت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست