شهریه دانشگاه اروپایی لفکه(cyprus)

شهریه دانشگاه اروپایی لفکه-چرا تحصیل در دانشگاه اروپایی لفکه

زیرساخت های مدرن

  • پردیس طراحی و طراحی مدرن با زیرساخت ها و امکانات قرن بیست و یکم. (مجموعه ورزشی ، کتابخانه ، خوابگاه ها ، سالن کنفرانس و سینما)

هوا دلپذیر

  • آب و هوای دلپذیر مدیترانه ای ، به ویژه در تابستان برای استراحت و رفتن به بیرون از منزل (استراحتگاه ها ، ورزش های آبی ، پیاده روی) محیطی آرام ، جوان سازی و طراوت را فراهم می کند که هر دانش آموز هر از گاهی به آن نیاز دارد.

محیط مطالعه بین المللی

  • جامعه دانشجویی EUL متشکل از دانش آموزان از بیش از ۵۰ کشور جهان ، و آن را تبدیل به یک محیط چند فرهنگی گرم و دوستانه برای دانش آموزان می توانند به راحتی با خانه سازگار شوند.

آموزش مقرون به صرفه

  • هزینه تحصیل بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با منطقه و در کل اروپا (بورس های تحصیلی شامل)

چیزهای شایسته

  • هیات علمی و شایسته علمی ، دارای مهارت و مهارت و مهارت بالایی برای پاسخگویی به نیازهای دانشگاهی دانشجویان قرن بیست و یکم.

زندگی مقرون به صرفه دانشجویی

  • استاندارد زندگی مقرون به صرفه با نرخ ها و قیمت ها به طور قابل توجهی پایین تر از سایر نقاط اروپا ، به رغم شرایط زندگی در بین بهترین رتبه های جهان.

شهریه دانشگاه اروپایی لفکه

شهریه دانشگاه اروپایی لفکه-شهریه و بورس تحصیلی در دانشگاه اروپایی لفکه

EUL شهریه نسبتاً معقولی را برای همه دانشجویان بین المللی خود ارائه می دهد. همه جانبه شامل پرداخت شهریه ، هزینه ثبت نام ، هزینه بیمه درمانی ، صدور گواهینامه کارت شناسایی و سایر مقررات مرتبط مانند خدمات اتوبوس رایگان و اینترنت دانشگاه و WIFI می باشد.

ساختار هزینه یا دانشگاه به شرح زیر است:

  • برنامه کارشناسی برای هر سال تحصیلی – تقریباً. ۲۸۰۰ دلار آمریکا
  • برنامه های کارشناسی ارشد در هر دانشگاهی – تقریباً. ۴۲۰۰ دلار آمریکا
  • دکتری برنامه ها برای کل دوره ۳ ساله- تقریباً ۸،۱۶۰ دلار آمریکا

شهریه دانشگاه اروپایی لفکه-بورس های تحصیلی دانشگاه اروپایی لفکه

علاوه بر این ، به دانشجویان امکان پذیرش پرداخت انعطاف پذیر اعطا می شود که بورس های تحصیلی بسیار استقبال می شوند تا بیشتر هزینه های یادگیری را کاهش داده و از این طریق بار مالی را کاهش دهند.

دانشگاه O Lefke برای همه دانشجویان بین المللی خود بلافاصله پس از پذیرش رسمی آنها ، ۵۰٪ از شهریه برنامه های دانشگاهی خودداری می کند.

بورس های تحصیلی تکمیلی دیگری مانند بورس تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی تیزهوشان نیز وجود دارد که مبتنی بر ترم گرانبهای دانشجویی CGPA (معمولاً ۳٫۵ از ۴٫۰۰) و بورسیه های ورزشی است که براساس سطح تحصیلات فردی (بخصوص در سطح ملی) است.

برای چنین بورس های تحصیلی ، مشوق های اعطا شده می تواند شامل ، کاهش شهریه از ۲۵ تا ۱۰۰٪ ، اشتغال دانشجویی در هر یک از امکانات مدرسه ، کمک هزینه تحصیلی و همچنین اقامت رایگان باشد. بدین ترتیب ، این امر به طور قطع نشان می دهد که EUL “دانشگاه منتخب” است ، زیرا این اطمینان حاصل می شود که به نیازها و مراقبتهای دانشجویان پرداخته شود.

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست