شرایط گرفتن پذیرش برای مشمولین نظام وظیفه در دانشگاه مدیترانه شرقی (cyprus)

 

شرایط گرفتن پذیرش برای مشمولین از دانشگاه مدیترانه شرقی -معرفی کشور قبرس

کشور قبرس یکی از خوش آب وهواترین کشور ها در اروپا محسوب میشود . بزرگترین وپرجمعیت ترین شهر کشور قرس نیکوزیا شناخته شده است . قبرس از دو بخش شمالی وجنوبی تشکیل شده است . زبان رسمی مردم کشور قبرس ترکی استانبولی است است . اغلب مردم قبرس به زبان یونانی و انگلیسی نیز تسلط دارند. کشور قبرس به دلیل داشتن آب وهوای معتدل سالانه افراد زیادی را جذب خود میکند. هزینه زندگی وتحصیل در کشور قبرس نسبت به دیگر کشور های اروپایی بسیار مقرون به صرفه میباشد . به همین جهت سالانه دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا جهت ادامه تحصیل به این کشور سفر میکنند. کشور قبرس دارای بناهای تاریخی بسیار جذاب و دیدنی است به همین دلیل سالانه باستان شناسان و افرادی که علاقه بسیاری به تاریخ دارند به این کشور سفر میکنند. دانشگاه های کشور قبرس از اعتبار بین المللی برخوردارند وکلیه مدارکی که از این دانشگاه اخذ میشوند در اغلب کشور ها معتبر میباشند.

شرایط گرفتن پذیرش برای مشمولین از دانشگاه مدیترانه شرقی – شرایط اخذ پذیرش برای مشمولین در کشور قبرس

دانشگاه های کشور قبرس یکی از پر طرفدارترین دانشگاه های اروپایی محسوب میشوند. به دلیل شرایط  آسان جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور قبرس و هزینه های تحصیل سالانه افراد زیادی به این کشور جهت ادامه تحصیل مهاجرت میکنند. افراد میبایست جهت اخذ پذیرش در آزمون ورودی این کشور شرکت نمایند و پس از اخذ نمره قبولی وارد دانشگاه دانشگاه شوند . افرادی که مشمول نظام وظیفه میباشند میتوانند در هر مقطعی که هستند برای مقطع بالاتر اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور قبرس نمایند. افرادی که مدرک زبان ندارند میتوانند دوره زبان را در کشور قبرس سپری کنند وپس از دوره زبان در آزمون ورودی دانشگاه مورد نظر شرکت نمایند.

شرایط گرفتن پذیرش برای مشمولین از دانشگاه مدیترانه شرقی – مدارک مورد نیازجهت اخذ پذیرش از دانشگاه مدیترانه شرقی

اصل مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی به همراه ترجمه
ریز نمرات دیپلم وپیش دانشگاهی به همراه ترجمه
پاسپورت به همراه ترجمه
دوقطعه عکس پاسپورتی
گواهی سوء پیشینه کیفری
گواهی سلامت

افرادی که پاسپورت ندارند می توانند ترجمه رسمی شناسنامه خود را به موسسه ارائه نموده و  پس از دریافت پذیرش به صورت قانونی برای گرفتن پاسپورت اقدام نمایند.   

شرایط گرفتن پذیرش برای مشمولین از دانشگاه مدیترانه شرقی -شرایط بورسیه ۵۰ درصدی دانشگاه قبرس به دانشجویان ایرانی

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس جهت رفاه حال دانشجویان در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به دانشجویان ایرانی بورسیه ۵۰ درصدی ارائه می دهد. در واقع ازکلیه دانشجویان ایرانی فقط نصف شهریه دریافت می گردد. بسیاری از نمایندگان دانشگاه قبرس از این موضوع سو استفاده می کنند و بابت این بورسیه ۵۰ درصدی از دانشجویان و متقاضیان هزینه های اضافه دریافت می کنند . در حالیکه این بورسیه ۵۰ درصدی به علت جهان سوم بودن کشور ایران میباشد و این بورسیه بدون استثناء به کلیه دانشجویان ایرانی تعلق میگرد و هیچگونه ارتباطی به معدل دانشجو ندارد.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست