شرایط کار در دانشگاه آمریکایی گیرنه( cyprus  )

شرایط کار در دانشگاه آمریکایی گیرنه – معرفی کشور قبرس

کشور قبرس یکی از پر بازدید ترین و مشهورترین کشور ها در اروپا شناخته شده است . کشور قبرس جز سومین جزیره بزرگ دنیا محسوب میشود . پایتخت کشور قبرس نیکوزیا میباشد . زبان رسمی کشور قبرس ترکی استانبولی است . اغلب مردم کشور قبرس به زبان انگلیسی و یونانی نیز صحبت میکنند. کشور قبرس از دو بخش شمالی و جنوبی تشکیل شده است . در بخش شمالی ترک ها ودر بخش جنوبی یونانی ها سکونت دارند . به دلیل آب وهوای خنک ومعتدل کشور قبرس سالانه توریست های بسیاری از سرتاسر جهان به این کشور مهاجرت میکنند. هزینه زندگی و تحصیل در کشور قبرس نسبت به دیگر کشور های اروپایی بسیار مقرون به صرفه میباشد . به همین دلیل سالانه دانشجویان بسیاری از کشورهای مختلف جهت ادامه تحصیل به کشور قبرس مهاجرت میکنند. قبرس قبرس دارای بناهای تاریخی بسیار جذاب است که باعث شده سالانه باستان شناسان بسیاری جذب کشور قبرس شوند.

شرایط کار در دانشگاه آمریکایی گیرنه – دانشگاه آمریکایی گیرنه

دانشگاه آمریکایی گیرنه در سال ۱۹۸۵در قبرس شمالی دایر گردیده است . این دانشگاه  ۸ دانشکده، ۲ انستیتو و ۳ مدرسه عالیه را دارا میباشد .  از دانشکده های دانشگاه گیرنه میتوان دانشکده های ذیل را نام برد .

  • دانشکده حقوق
  • دانشکده آموزش
  • دانشکده علوم انسانی
  • دانشکده مدیریت
  • دانشکده سلامت
  • دانشکده ارتباطات
  • دانشکده معماری، طراحی و هنرهای زیبا

شرایط کار در دانشگاه آمریکایی گیرنه – شرایط سطح زبان جهت ورود به دانشگاه گیرنه

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور قبرس را دارند میتوانند در ابتدا دوره کالج را در این کشور سپری کرده وپس از شرکت در آزمون ورودی دانشگاه نمره قبولی را کسب نمایند و وارد دانشگاه شوند.
کسانی که جهت ورود به دانشگاه مدرک زبان ندارند میتوانند دوره زبان را نیز در کالج سپری کنند سپس جهت اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر اقدام نمایند .

شرایط کار در دانشگاه آمریکایی گیرنه – شرایط کار دانشجویی در دانشگاه گیرنه

درکشور قبرس شرایط کار برای دانشجویان به طور پاره وقت میباشد  . اولویت کار نیز با افرادی است که مسلط به زبان انگلیسی و ترکی می باشند .افراد میتوانند در یک سال اول تحصیل فقط تحصیل کنند تا زبان ترکی یا انگلیسی را کاملا مسلط شوند سپس وارد باز کار شوند . کار هایی که در کشور قبرس به دانشجویان ارائه میدهند اصولا کارهای سیاه میباشد .مگر در مواقعی که سطح تحصیلات افراد از کارشناسی ارشد به بالا باشد تا شخص بتواند در حیطه تحصیلی خود مشغول به کار شود . در قوانین قبرس شمالی دانشجویان اجازه کار بمدت ۲۰ ساعت در هفته  را دارا می باشند.که دانشجویان می بایست ابندا در دانشگاه ثبت نام کرده و ویزای دانشجویی خود را گرفته و پس از آن دانشجویان می توانند جهت کار پاره وقت اقدام نمایند. دانشجویان باید در جریان باشند جهت اجازه کار فول تایم پس از تحصیل نیازمند درخواست یک کارفرما میباشد . با در خواست کار فرما افراد میتوانند به مدت ۱سال در کشور قبرس مشغول به کار شوند . وپس از یک سال ویزای خویش را مجدد تمدید نمایند .

شرایط کار در دانشگاه آمریکایی گیرنه

                                                         گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست