شرایط ویزای همراه گرجستان

کشور گرجستان ، یکی از کشورهای همسایه ایران در سال های اخیر به دلیل پیشرفت های مناسبی که داشته است ، مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است . برای مهاجرت به گرجستان ، راه های مختلفی وجود دارد و افرادی که قصد اقامت موقت در گرجستان دارند به دنبال این هستند که چگونه همسر ، فرزند و یا خانواده خود را به کشور کرجستان به همراه خود می توانند ببرند که در این صورت بایستی نسبت به اخذ ویزای همراه گرجستان اقدام کنند . لازم است که بدانید ویزای همراه گرجستان با نام های ویزای الحاق خانواده در گرجستان یا ویزای خانواده گرجستان نیز شناخته می شود و برای افرادی که توانسته اند اقامت گرجستان را به دست آورند ولی همسر و فرزندان او در خارج از کشور گرجستان حضور دارند از این رو دولت کشور گرجستان از این افراد حمایت کرده و شرایطی را برای آنها در نظر گرفته است که افرادی که خارج از کشور گرجستان حضور دارند ولی والدین آنها در گرجستان هستند بتوانند با استفاده از ویزای همراه کشور گرجستان به خانواده خود بپیوندند .از حیث اهمیت این موضوع در این مقاله قصد داریم بیشتر به شرایط ویزای همراه گرجستان بپردازیم .

شرایط ویزای همراه گرجستان
شرایط ویزای همراه گرجستان

 

جهت مهاجرت به گرجستان از طریق ویزای همراه باید یکی از افراد خانواده در گرجستان حضور داشته باشد و به فردی که می خواهد ویزای همراه کشور گرجستان را به دست آورد دعوتنامه ای رسمی که مورد تایید تمامی اداره های مربوط به مهاجرت گرجستان به فرد اعطا کند سپس فرد می تواند با دریافت وقت سفارت گرجستان و با مراجعه به آن ویزای همراه گرجستان را کسب کند. معمولا فردی که در کشور گرجستان حضور دارد باید شرایطی را داشته باشد تا به او این اجازه داده شود که فردی را به همراه خود در گرجستان داشته باشد که مهم ترین این شرایط ها عبارتند از :

  • فرد حمایت کننده باید بتواند به صورت کامل از تمامی افرادی که ویزای همراه کشور گرجستان را دریافت کرده اند حمایت مالی مناسب را انجام دهد.
  • فرد حمایت کننده باید برای افرادی که ویزای همراه گرجستان را به دست آورده اند محل اقامت مشخصی را تعیین کند.
  • فرد حمایت کننده باید برای تمامی افرادی که می خواهد به همراه خود در گرجستان داشته باشد بیمه درمانی و سلامت مناسب تهیه کند.
  • فرد حمایت کننده تنها می تواند فرزند زیر ۱۸ سال ، همسر یا افراد نزدیک و درجه یک خود را از طریق ویزای همراه گرجستان به این کشور ببرد.

 

گروه آیته آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیلی در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست