شرایط ویزای همراه ارمنستان

کشور ارمنستان به دلیل نزدیک بودن به ایران و داشتن دانشگاه های معتبر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است . جهت مهاجرت به ارمنستان راه های مختلفی وجود دارد و فرد برای این امر نیاز به اخذ ویزای ارمنستان دارد که با توجه به مقدار و مدت زمان ویزای داده شده به او در ارمنستان می تواند اقامت کند . در برخی از شرایط پیش می آید که فرد متاهل است و خواهان این است که همسر و فرزندان خود را به کشور ارمنستان ببرد و در مدت زمان اقامت در این کشور در کنارش باشند . در این صورت فرد باید سعی کند که ویزای همراه ارمنستان را دریافت کند که این نوع ویزا معمولا از طریق ویزای توریستی ارمنستان و همچنین ویزای کار ارمنستان قابل دستیابی می باشد . جهت اخذ ویزای همراه ارمنستان شرایطی وجود دارد که در ادامه قصد داریم به طور مفصل به موضوع شرایط اخذ ویزای همراه ارمنستان بپردازیم .

زمانی که فرد ویزای همراه ارمنستان درخواست می کند نوع ویزای وی نسبت به فرد ارمنستانی یا فردی که در ارمنستان تحصیل یا کار می کند متفاوت می شود . به عنوان مثال اگر همراه پدر ، مادر یا دختر یا پسر فرد باشد باید ویزای موقت و اسکان موقت برای او گرفت ولی اگر خواهر یا برادر ، همراه فرد باشد باید ویزای مخصوص گرفت . در صورتی که فرد با یک شهروند ارمنستانی ازدواج کند باید سند ازدواج قانونی خود را به دولت کشور ارمنستان ارائه دهد و زمان آشنایی و ازدواج قبل از ورود به کشور باشد.

شرایط ویزای همراه ارمنستان
شرایط ویزای همراه ارمنستان

در صورتی که همراه فرد فرزند داشته باشد شناسنامه و آزمایش ژنتیکی برای اثبات هویت فرزند لازم است .  اگر فردی که در کشور ارمنستان زندگی می کند نتواند به دولت ضمانت حمایت از همراه را دهد و رابطه صمیمی یا ازدواجی با فرد نداشته باشد، امکان دریافت برای ویزای همراه خیلی پایین است . در صورتی که فرد در حال تحصیل در ارمنستان باشد و و برای همراه خود قصد دارد ویزا بگیرد ، مدت زمان ویزای همراه تا مدت زمان اقامت فرد می توان تمدید کرد (شرط لازم اثابت نوع رابطه بین دو طرف می باشد ) در صورتی که هر دو بخواهند در کنار هم زندگی کنند باید آدرس مکانی که در این کشور برای زندگی انتخاب کرده اند ، ارائه بدهند . در نهایت حدود ۳۰ روز طول می کشد تا سفارت ارمنستان پرونده فرد همراه را بررسی کند و در صورت تایید کردن، ویزای همراه را صادر کند .

گروه آیته آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیلی در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست