شرایط اقدام برای دستیار استاد (assistantship )در دانشگاه مدیترانه شرقی(  cyprus  )

 

شرایط اقدام برای دستیار استاد در دانشگاه مدیترانه شرقی – درباره کشور قبرس

کشور قبرس جزیره ای است که در میان آب های مدیترانه واقع شده است . پایتخت کشور قبرس نیکوزیا است که از دوبخش شمالی وجنوبی تشکیل شده است . در بخش شمالی ترک ها سکونت دارند ودر بخش جنوبی یونانی ها ساکن میباشند . ۱۸درصد جمعیت کشور قبرس ترک هستند والباقی جمعیت یونانی میباشند . کشور قبرس در قاره اروپا واقع شده است ولیکن فقط قبرس جنوبی بخش یونانی نشین ها را شامل میگردد.آب وهوای کشور قبرس بسیار معتدل وخنک میباشد .  کشور قبرس برای توریست ها و باستان شناسان بهترین مقصد جهت مسافرت میباشد . هزینه زندگی در کشور قبرس بسیار مقرون به صرفه تر از دیگر کشور های اروپایی است . به همین جهت سالانه دانشجویان بسیاری جهت ادامه تحصیل از سراسر دنیا به این کشور مهاجرت میکنند. دانشگاه های کشور قبرس از رنکینگ بین المللی برخوردارند وکلیه مدارکی که از این دانشگاه اخذ می گردد مورد تایید کشور هاییی از قبیل کانادا . آمریکا و بیشتر کشور های اروپایی میباشد .

شرایط اقدام برای دستیار استاد در دانشگاه مدیترانه شرقی – دانشگاه مدیترانه شرقی

دانشگاه مدیترانه شرقی یکی از دانشگاه های دولتی معروف وشناخته شده کشور قبرس میباشد . در این دانشگاه کلیه رشته ها به زبان انگلیسی و ترکی تدریس میشود. دانشگاه مدیترانه شرقی جهت رفاه حال دانشجویان در کلیه مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا بورسیه تحصیلی ارائه می دهد.

شرایط اقدام برای دستیار استاد در دانشگاه مدیترانه شرقی – شرایط اقدام جهت دستیاری استاد در دانشگاه مدیترانه شرقی

این فرصت برای دانشجویان کارشناسی ارشد  و دکتری میباشد که پس از گذراندن ترم یک  با توجه  به اینکه نمرات دانشجویان حداقل ۳(از۴)باشد و توانائی دانشجویان مورد تائید استادان قرارگیرد.  Assistantship برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد  به صورت part-time  می باشد و به ندرت دانشجویان می توانند به صورت full-time  کار کنند و دانشجویان مقطع دکتری بستگی به نیاز دانشگاه جهت داشتن نیرو به صورت part-time  یا full-time  مشغول به کار می شوند.

   شرایط اقدام برای دستیاراستاد در دانشگاه مدیترانه شرقی –   شرایط حقوق دستیار استاد در دانشگاه مدیترانه شرقی

 

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد  و دکتری زمانی که اقدام به assistantship  می کنند اگر بصورت تمام وقت باشند علاوه برمعافیت از پرداخت شهریه حقوق نیز در یافت میکنند. حقوقی که دریافت میکنند با توجه به سوابق کاری و تحصیلی، دانشجو یان می توانند جهت دستیاری اساتید اقدام نمایند.

۱- در صورت کسب استادیاری پاره وقت ۵۰ درصد تخفیف شهریه دانشگاه و ۴۵۰ لیر حقوق ماهیانه به دانشجو تعلق میگیرد.
۲- در صورت کسب استادیاری تمام وقت ۱۰۰ درصد تخفیف شهریه دانشگاه و ۹۰۰ لیر حقوق ماهیانه به دانشجو تعلق میگیرد.

میزان بورسیه توسط هیئت ارزیابی بورس دانشجویان در دانشگاه مدیترانه شرقی با توجه به شایستگی و سوابق تحصیلی و ریز نمرات تعیین میگردد.
بر اساس تصمیمات هیئت، متقاضی ممکن است از ۲۵% یا ۵۰% کاهش در شهریه بهره مند گردد.

در هر نیمسال تحصیلی ۲متقاضی از هر کشور از ۱۰۰%بورسیه برخوردار میگردد.  همچنین در صورت کسب معدل بالا در هر نیمسال تحصیلی به هر دانشجو ۵۰ درصد از شهریه از طرف دانشکده تخفیف داده میشود لازم به ذکر میباشد که اگر  دانشجو قبلا از تخفیف شهریه استفاده کرده باشد جمعا هیچ مبلغی برای شهریه ترم بعد پرداخت نخواهد کرد.

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات ومشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
  شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست