زبان مورد نیاز دانشگاه مدیترانه شرقی (   cyprus  )

زبان مورد نیاز دانشگاه مدیترانه شرقی- درباره کشور قبرس

کشور قبرس یک کشور جزیره ای است که بین قاره اروپا واقع شده است . کشور قبرس از دو بخش شمالی وجنوبی تشکیل شده است . بزرگترین وپر جمعیت ترین شهر کشور قبرس نیکوزیا شناخته شده است . زبان رسمی مردم کشور قبرس ترکی است .ولیکن به زبان یونانی و انگلیسی نیز تسلط دارند. زبان تحصیل در این کشور انگلیسی و ترکی میباشد . به دلیل آب وهوای معتدل وخنک کشور قبرس سالانه تعدادبسیاری توریست جذب این کشور میشوند. به دلیل بناهای تاریخی وکلیسا های مختلف سالانه گردشگران و باستان شناسان بسیار به این کشور سفر میکنند. هزینه زندگی در قبرس نسبت به دیگر کشور های اروپایی بسیار مقرون به صرفه میباشد . به همین جهت سالانه دانشجویان بسیاری از کشور های مختلف جهت ادامه تحصیل وزندگی به کشور قبرس مهاجرت میکنند.

زبان مورد نیاز دانشگاه مورد مدیترانه شرقی -بناهای تاریخی وجذاب کشور قبرس

 

قلعه سنت هیلاریون

لارناکا

شبه جزیره کارپاس

قلعه کلوسی

روستاهای ترودوس

موزه قبرس

ساحل نیسی

قلعه گیرنه

زبان مورد نیاز دانشگاه مدیترانه شرقی – دانشگاه مدیترانه شرقی

دانشگاه مدیترانه شرقی یکی از دانشگاه های دولتی در شهر فاماگاستا واقع شده است .دانشگاه مدیترانه شرقی یکی از معروف ترین دانشگاه های کشور قبرس شناخته شده است .  افراد جهت پذیرش در دانشگاه دولتی کشور قبرس میباست در ابتدا در آزمون ورودی دانشگاه مورد نظر شرکت کنند وپس از کسب نمره قبولی وارد دانشگاه شوند. دانشگاه های خصوصی کشور قبرس شرایط آسان تری دارند.

زبان مورد نیاز دانشگاه مدیترانه شرقی – مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه مدیترانه شرقی

ترجمه ریز نمرات مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی

ترجمه اصل مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی

ترجمه پاسپورت

ترجمه گواهی سلامت

ترجمه گواهی سوء پیشینه کیفری

۲ قطعه عکس پاسپورتی

زبان مورد نیاز دانشگاه مدیترانه شرقی – مدرک زبانی که مورد تایید دانشگاه مدیترانه شرقی است

جهت ورود به دانشگاه مدیترانه شرقی افراد میباست سطح زبانشان در حد آیلس ۵/۵ باشد اگر فردی در حین پذیرش از دانشگاه مدرک زبان نداشته باشد میتواند یک دوره کوتاه مدت دوره زبان را در خود دانشگاه سپری کند سپس وارد دانشگاه شود.در دانشگاه مدیترانه شرقی جهت رفاه حال دانشجویان سالانه به تعدادی از دانشجویان واجد شرایط بورسیه تحصیلی ارائه می دهند. بورسیه های تحصیلی از ۵۰درصد تا ۱۰۰درصد میباشد .

زبان مورد نیاز دانشگاه مدیترانه شرقی – شرایط ویزای همراه در کشور قبرس

طبق قانون اداره مهاجرت قبرس همراه دانشجویانی که توانسته اند اقامت تحصیلی قبرس را بدست آورند  همسر و فرزندان شخص نمی توانند ویزایی به نام ویزای همراه قبرس را  اخذ نمایند.  در صورتی که تمایل دارند که در مدت زمان تحصیل همسر و یا والدین خود در این کشور حضور داشته باشند بایستی که از ویزاهای دیگرکشور قبرس استفاده نمایند. ویزایی که جایگزین ویزای همراه هستند ویزا هایی از قبیل ویزای توریستی و یا ویزاهای کوتاه مدت دوره زبان انگلیسی که در کشور قبرس برگزار میگردد. ویزای توریستی کشور قبرس ۳ماهه است وفرد میتواند این ویزا را مجدد تمدید کند . ویزای دوره زبان اصولا یک ساله میباشدوفرد پس از اتمام ویزا میتواند ویزای خویش را تغییر دهد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست