دانشگاه ملی صنعتی آتن یونان ( National Technical University of Athens )

دانشگاه ملی صنعتی آتن یونان – درباره کشور یونان

کشور یونان در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته است .شهر آتن پایتخت و بزرگترین شهر یونان محسوب میشود. زبان رسمی کشور یونان ، یونانی است. آتن از شهر های بسیار قدیمی است که اولین بار بازی های المپیک در این شهر برگزار شده است .  تا به امروز بیش از ۱۰۰ سال است که بازی های المپیک در این شهر برگزار میشود. آب وهوای کشور یونان معتدل و مدیترانه ای است .کشور یونان دارای زمستان های بارانی و تابستان های بسیار خشک میباشد . واحد پول در  کشور یونان با یورو محاسبه میشود. اقتصاد کشور یونان براساس تولیدات داخلی این کشور است  و همچنین صنعت گردشگری در این کشور یکی از منابع درآمد می باشد. هزینه های زندگی و هزینه های تحصیل در یونان موردی است که برای  متقاضیان حائز اهمیت است. دلیل این موضوع در این است که اگر فرد با اطلاع از هزینه ها  آسان تر می توانند برای زندگی خود تصمیم گیری کنند و با آگاهی بیشتر اقدام به مهاجرت کنند. موسسه آتیه آفرینان ایرانیان با داشتن کارشناسان برتر در زمینه ی اخذ پذیرش و ویزا به کشور یونان در این راستا به افراد متقاضی کمک خواهد کرد. لازم به ذکر است مشاورین ارشد آتیه آفرینان  تمام جزئیات و روش های اقدام صحیح را در زمینه مهاجرت در اختیار متقاضیان گرامی قرار خواهند داد.

دانشگاه ملی صنعتی آتن یونان – تحصیل در یونان

کشور یونان سالانه دانشجويان زیادی را از سراسر دنيا به خود جذب ميکند؛ کشور یونان  دانشگاه هاي  بین المللی و معتبر دارد که با دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي دنيا در ارتباط هستند. تحصيل درکشور يونان براي دانشجويان خارجي با ويزاي تحصيلي يونان(ويزاي D) امکان پذیر میباشد. دانشگاه هاي پزشکي يونان در بیشتر کشورها اعتبار دارند و تحصيل پزشکي درکشور يونان نسبت به کشور های اروپایی شرایط آسان تری دارد و افراد پس از اتمام تحصیل میتوانند در هر کشوری که تمایل دارند ادامه تحصیل دهند . کشور يونان ۲۲ دانشگاه دارد . شامل دو ترم تحصيلي و ۱۳ هفته درسي است. زبان تدریس در کشور يونان معمولاً به زبان يوناني است  و تنها بعضی از رشته ها و در مقاطع تحصيلات تکميلي ميتوان به زبان انگليسي در يونان تحصيل کرد .  افرادی که میخواهند به زبان یونانی تحصیل کنند ميتوانند طي يک دوره سه ماهه با هزينه ۱۵۰۰ يورو در يونان اقدام به يادگيري زبان نمایند.

تحصيل در کشور يونان در مقطع کارشناسي بین ۳ الي ۴ سال به طول می انجامد ؛ زبان تحصيل در اين مقطع به زبان يوناني است و ارائه مدرک زبان يوناني براي ادامه تحصيل الزامي میباشد .
تحصيل در دوره کارشناسي ارشد درکشور يونان ۲ ساله است و گاها در بعضی از رشته ها در اين مقطع نیز ميتوان به زبان انگليسي در يونان تحصيل کرد.
تحصیل در مقطع دکترا نيز درکشور يونان حدوداً سه سال به طول می انجامد .

دانشگاه ملی صنعتی آتن یونان  – دانشگاه آتن یونان

دانشگاه ملی صنعتی آتن که به دانشگاه پلی تکنیک نیز معروف است به عنوان معتبرترین و قدیمی ترین نهادهای آموزش عالی در کشور یونان شناخته شده است.  دانشگاه ملی در سال ۱۸۳۷ به عنوان یک مدرسه پاره وقت حرفه‌ای به نام مدرسه سلطنتی هنر تأسیس شده است .  مدت تحصیلات در مقطع کارشناسی پنج ساله است. ورود به دانشگاه ملی صنعتی آتن بسیار دشوار میباشد و از طریق کسب نمرات ممتاز در آزمون‌های پان هلنیک میسر است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست