معرفی دانشگاه شرق نزدیکcyprus )

معرفی دانشگاه شرق نزدیک -معرفی کشور قبرس

کشور قبرس یک کشور جزیره ای بسیار زیبا و جذاب است . کشور قبرس سومین جزیره بزرگ در جهان محسوب میشود . پایتخت کشور قبرس نیکوزیا است . نیکوزیا بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور قبرس به شمار می آید . زبان رسمی مردم کشور قبرس ترکی استانبولی است . کشور قبرس از دو بخش شمالی وجنوبی تشکیل شده است . بخشی از قبرس را ترک ها وبخشی دیگر را یونانیان تشکیل داده اند . کشور قبرس دانشگاه های متعددی دارد که از اعتبار بین المللی برخوردارند. دانشگاه های کشور قبرس جهت رفاه حال دانشجویان بورس های تحصیلی متعددی به دانشجویان ارائه می دهند. به دلیل چشم انداز های زیبای کشور قبرس سالانه توریست های بسیاری به این کشور سفر میکنند. در کشور قبرس بناهای تاریخی بسیار قدیمی وجود دارد که سالانه باستان شناسان بسیاری را جذب کشور قبرس کرده است .

معرفی دانشگاه شرق نزدیک – دانشگاه های معروف کشور قبرس

دانشگاه گیرنه در قبرس

دانشگاه شرق نزدیک

دانشگاه مدیترانه شرقی

دانشگاه گیرنه

دانشگاه تکنولوژی قبرس

دانشگاه قبرس

معرفی دانشگاه شرق نزدیک – امکانات داخل دانشگاه شرق نزدیک

خوابگاه

فروشگاه مواد غذایی

خشک شویی

آرایشگاه

بانک

رستوران

معرفی دانشگاه شرق نزدیک – بهترین خوابگاه های کشور قبرس

خوابگاه آلفام

خوابگاه  آسترا

خوابگاه آکدنیز

خوابگاه رامن

خوابگاه هوم دورم

بطور میانگین هزینه خوابگاه دو نفره در دانشگاه یا خارج از آن  برای یک نفر بین ۲۰۰۰دلار تا ۳۶۰۰دلار سالانه می باشد و همچنین هزینه ی خوابگاه تک نفره داخل دانشگاه یا خارج از آن بصورت میانگین بین ۴۵۰۰ دلار تا ۶۸۰۰ دلار می باشد. خوابگاههای خصوصی خارج از دانشگاه معمولا بصورت آپارتمان های  بزرگ بوده که مختلط میباشند . برای دانشجویان تازه وارد بهترین انتخاب، خوابگاههای داخل محوطه دانشگاه میباشد . خوابگاه ها بسیار مجهز و شیک  ، پذیرای کلیه دانشجویان دانشگاه میباشند.

معرفی دانشگاه شرق نزدیک – معرفی دانشگاه خاور نزدیک

دانشگاه خاور نزدیک  یکی از دانشگاه های برتر کشور قبرس و عضو دائم انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، دانشگاه های اروپایی (EUA ) و همچنین یکی از عضوهای دائمی فدراسیون دانشگاه های جهان اسلام(FUIW) میباشد .دانشگاه خاور نزدیک یکی از بهترین گزینه ها جهت  ادامه تحصیل در کشور قبرس محسوب میشود .
دانشگاه خاور نزدیک از اعتبار و تائیدیه های بین المللی نظیر IGIP( انجمن بین المللی تحصیلات مهندسی ) و (JCI) برخوردارمیباشد.
دانشگاه خاور نزدیک در سال ۱۹۸۸در قبرس شمالی تاسیس گردید و تا به امروز فعال میباشد . این دانشگاه یک مرکز خصوصی بین المللی جهت تحصیلات عالی میباشد و با ۱۵ دانشکده، ۴ موسسه فارغ التحصیلی و ۴ موسسه آموزش شغلی و بیش از ۱۷۰۰۰ دانشجو از ۵۴ کشورجهان یکی از مراکز عمده آموزش عالی در کشور قبرس به شمار می آید .
دانشگاه خاور نزدیک ،  دانشگاهی است با اعتبار بین المللی  که  توسط انجمن آموزش عالی ترکیه تایید شده است  و در جهان نیز شناخته شده می باشد . دانشگاه شرق نزدیک نما و ظاهر بسیار زیبایی دارد ، که این محیط آرام سبب هماهنگی همه دانشکده ها ، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، مرکزهای کامپیوتری، مراکز فعالیت های فرهنگی و هنری، خوابگاه ها، استخر شنای سرپوشیده و دیگر مراکز اجتماعی و ورزشی شده است .

                                                         گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست