آشنایی با دانشگاه بوغازایچی – ترکیه

کشورترکیه بین کشورهای آسیایی و دو کشور اروپایی قرار گرفته‌است. زبان اغلب مردم ترکیه ترکی استامبولی است.دین رسمی کشورترکیه را اسلام است. استانبول بزرگترین شهر  جهان محسوب میشود زیرابین دو قاره قرار گرفته است.استانبول با داشتن مراکز خریدواجناس با کیفیت توانسته افراد زیادی را جذب ترکیه کند.برج گالاتا یکی ازقدیمی ترین بناهای تاریخی ترکیه که در سال ۱۳۴۹میلادی به عنوان برج اصلی شناخته شده است.

دانشگاه بوغازیچی-سیستم آموزشی بوغایچی

یکی ازمعروف دانشگاه های کشورترکیه که در استانبول واقع شده است دانشگاه بوغاز ایچی(بغازیچی) می باشد
دانشگاه بوغازیچی باقدمت طولانی که دارد در زمینه آموزش و سوابقی که درتحقیقات کسب کرده است ، به عنوان یکی ازبهترین  دانشگاه های بین الملی شناخته شده است  . دانشگاه بوغازیچی ترکیه دانشگاهی دولتی است که تلاش بسیاری در راستای کیفیت آموزش داشته  است.دانشجویان بسیاری به صورت داوطلبانه جهت اخذ پذیرش از دانشگاه بوغازیچی ترکیه اقدام مینمایند.دانشگاه بوغازایچی ترکیه با ارائه خدمات عالی در زمینه بورس های متعددی که ارائه میدهدتوانسته است افراد بسیاری را جذب کشور ترکیه کند. دانشگاه بوغازیچی در رشته های علوم آموزشی، علوم اجتماعی، علوم پایه، مهندسی  آموزش شغلی و هنرهای زیبا از موقعیت بالایی بهرمنداست.کتابخانه ای در سال۱۸۶۳ با با بیش از ۱۰۰قسه کتاب اهدایی از طرف مدرسه حقوِق هاروارد شروع به کار کرد. زبان تدریس در دانشگاه بوغازیچی به زبان انگلیسی میباشد کاهابعضی از رشته به زبان ترکی نیز تدریس میشود.
دانشجویانی که بانمرات بالایی از دانشگاه بوغازیچی فارغ التحصیل می‌شوند، می‌توانند با استفاده از بورس در دانشگاه هاروارد -پریتسون در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا اقدام به تحصیل نمایند.

آشنایی با دانشگاه بوغازیچی-هزینه دانشگاه بوغازیچی

هزینه سالانه تحصیلی در مقطع کارشناسی بین ۱۱۵۵لیرالی۱۵۳۰لیر میباشد.
هزینه سالانه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ودکترا ۷۶۸لیراست .افرادمیتوانند از بورس های دانشگاه بوغازیچی استفاده کنند که تحصیلشان به صورت کاملا رایگان انجام شود.

آشنایی با دانشگاه بوغازیچی-شرایط تحصیل

شرایط مورد نیاز در مقطه کارشناسی

نتیجه آزمون انگلیسی SAT
ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی
هزینه ثبت نام در هر رشته: ۵۰ یورو
آزمون انگلیسی را دانشگاه بغازیچی در خوددانشگاه برگزار میکند؛  تافل و آیلتس
دانشجویان میتوانند در چندین آزمون شرکت کنند.
آشنایی با دانشگاه بوغازیچی-معرفی انواع دانشکده های بوغازیچی
دانشکده آموزش و پرورش
دانشکده زبان های خارجی
دانشکده علوم کاربردی
دانشکده علوم وهنر
دانشکده علوم انسانی
آشنایی با دانشگاه بوغازیچی -سیستم های ورزشی
 دانشگاه بوغازیچی ترکیه ورزش هایی ازقبیل قایق رانی- روبیک، آیکیدو، فوتبال آمریکایی، دو و میدانی، بدمینتون، بسکتبال، دوچرخه سواری، شمشیربازی، فوتبال، هندبال، ژیمناستیک، جودو، کاراته، اسکی، قایقرانی، تنیس روی میز، مرحله، واترپولو ،تنیس، والیبال، قایقرانی و شنا در اختیار دانشجویان قرارداده است.
آشنایی با دانشگاه بوغازیچی-شرایط ورود به دانشگاه بوغازیچی
پذیرش دانشجویان خارجی:
دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه بغازیچی را دارند، میتوانندبا شرکت در آزمون yos وکسب نمره قبولی در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری وارئه دهنده بهترین خدمات ومشاوره های نحصیل واقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست