دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن یونان (Athens University of Economics and Business)

دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن یونان – معرفی کشور یونانمساحت کشور یونان در حدود ۱۳۱،۹۵۲ کیلومتر مربع است. زبان رسمی کشور یونان یونانی است. واحد پول یونان با یورو محاسبه میشود . پایتخت و پرجمعیت ترین شهر یونان آتن شناخته شده است . آب و هوای کشور یونان بسیار معتدل، زمستان های سرد و مرطوب، تابستانهای گرم و خشک را دارا میباشد. از سال ۲۰۱۲، مهاجران آلبانیایی ۷۰٪ از مهاجران این کشور را تشکیل می دهند و بیشترین جمعیت مهاجر این کشور می باشند. اقتصاد کشور یونان بر پایه ی تولیدات داخلیست و همچنین صنعت گردشگری در این کشور یکی از منابع درآمدزا در زمینه ی اقتصاد محسوب میشود .موسسه آتیه آفرینان ایرانیان جزء موسسات  برتر مهاجرت کشور راه ورود و مهاجرت به کشور یونان را از طریق کار و تخصص، و مهاجرت تحصیلی  را فراهم کرده است. متقاضیان تحصیل در کشور یونان برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط مهاجرت و شرایط اعزام دانشجو به یونان و اخذ ویزای تحصیلی و ویزای کاری و … به صورت تضمینی در این کشور یونان می توانند با تحویل مدارک خود به کارشناسان ارشد ما در موسسه آتیه آفرینان ایرانیان ، به راحتی و در کمترین زمان ویزای کشور یونان را دریافت کرده و به ادامه زندگی در یونان بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن یونان – شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه اقتصاد و بازرگانی یونان

دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن یونان ، از دانشگاه های معروف و شناخته شده کشور یونان است  و در زمینه های اقتصاد بین الملل، مدیریت بازرگانی، اقتصاد اروپا، بازاریابی، حسابداری و مالی، مدیریت، اطلاع رسانی و آمار عملکرد،فناوری رتبه بسیار خوبی داشته است. دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن یونان در سال ۱۹۲۰ بنا شده است و جزء سومین دانشگاه های کهن سال در یونان است. بسیاری از ساختمان های دانشگاه در مرکز شهر آتن واقع شده اند . دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن تنها در رشته کسب و کار و تجارت شهرت داشت اما به تدریج برنامه های خود را افزایش داده است . تحقیقات علمی در دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن یونان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این تحقیقات در سطح بین‌المللی و در ارتباط و رقابت با دیگر دانشگاه‌های برتر آمریکای شمالی و دیگر نقاط جهان قرارگرفته است . از ویژگی های  این دانشگاه بین المللی بودن آن است که با بیش از ۲۱۰ دانشگاه  در ۵۰  کشور دنیا ارتباط و همکاری داشته و از ۱۱۰ کشور دنیا دانشجوی در حال تحصیل دارد و برای دانشجویان ایرانی که قصد ادامه تحصیل در رشته های اقتصاد؛ بازرگانی؛ حقوق تجارت؛ حقوق تجارت بین الملل و رشته های مرتبط در اروپا را دارند، این دانشگاه محل مناسبی برای ادامه تحصیل است .

دانشگاه اقتصاد و بازرگانی آتن یونان – هزینه تحصیل در دانشگاه اقتصاد و بازرگانی یونان

هزینه تحصیل در این دانشگاه به این صورت میباشد که دانشجویان کشور یونان و اتحادیه اروپا برای تحصیل در یونان نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارند ، اما دانشجویانی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا اقدام کرده اند  باید شهریه پرداخت کنند و این هزینه سالیانه تقریبا ۱۵۰۰ یورو میباشد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست