دانشگاه اروپایی قبرس European University of Cyprus

(EUC)

 

قبرس به دلیل امنیت بالا و شرایط مساعد و مطلوب اجتماعی، داشتن  محیطی آرام و هزینه های زندگی مناسب محل امنی برای ادامه تحصیل جوانان می باشد. . مراکز تفریحی، باشگاه‌های ورزشی، مراکز خرید بسیار شیک و زیبایی در نقاط مختلف این کشور وجود دارد که استفاده از آن‌ها با کمی برنامه ‌ریزی و شاید انجام ساعاتی کار پار‌ه‌وقت دانشجویی ممکن باشد .

دانشگاه اروپایی قبرس دانشگاهی خصوصی است که در قبرس جنوبی ( اروپایی / یونانی) و در پایتخت آن یعنی نیکوزیا واقع شده است .این دانشگاه در ال ۱۹۶۱ تاسیس گردید .

این دانشگاه به عنوان اولین دانشگاه قبرس و یونان که موفق به عضویت در ECTS شده است شهرت زیادی یافته است ، این در حالی که تنها ۴۰ دانشگاه در کل اروپا موفق به عضویت در ECTS شده اند و این امر یکی از افتخارات این دانشگاه محسوب می شود .
دانشگاه اروپایی قبرس در حال حاضر دارای بیش از ۶۵۰۰ دانشجو در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری در حال تحصیلی می باشند .

امکانات مدرن و به روزاین دانشگاه که در تطابق با الزامات برنامه های ارائه شده توسط دانشگاه ، دانش آموزان، استادان و دیگر پرسنل اداری این دانشگاه است ، از دیگر عواملی است که باعث شده این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین دانشگاهای قبرس جنوبی شناخته شود .

دانشگاه اروپایی قبرس ( ( EUC دارای ۶ دانشکده می باشد که هر دانشکده دارای گروه ها و رشته مختلفی نیز هست .

دانشکده های دانشگاه اروپایی قبرس ( EUC ) شامل :

دانشکده آموزش

دانشگاه علوم انسانی

دانشگاه علوم و ارتباطات

دانشکده حقوق

دانشکده معماری، طراحی و هنرهای تجسمی

دانشکده بازرگانی و اقتصاد

دانشگاه های اروپایی قبرس (EUC) دانشگاه مدیترانه شرقی (EMU) نیز از جمله دانشگاه هایی هستند که دارای دانشکده پزشکی و دندان پزشکی معتبر با سطح علمی معتبر بین المللی می باشند.

 

واحد آموزش از راه دور های دانشگاه اروپایی قبرس (EUC) : 

واحد آموزش از راه دور در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و به سرعت رشد کرد . در واقع این واحد آموزشی به دانشجویان و متخصصان علاقه مندی که به دلیل موقعیت جغرافیایی امکان شرکت در کلاس ها را ندارند این امکان را می دهد تا از راه دور به فرصت های آموزشی دسترسی پیدا کنند .
واحد آموزش از راه دور با همکاری دانشگاه کلیه رشته های : آموزش ، آموزش موسیقی ، روانشناسی ، بهداشت عمومی ، مدیریت عمومی ، مشاوره ، تجارت ، ارتباط بازاریابی و رسانه های اجتماعی ، سیستم های اطلاعاتی و زبان و ادبیات انگلیسی را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی و یونانی ارائه می دهد . کلیه برنامه های از راه دور توسط وزارت آموزش و فرهنگ ارائه می شود .

خدمات دانشجویی دانشگاه اروپایی قبرس( EUC ) :

واحد هایی که برای اسکان دانشجویان در نظر گرفته شده است در فاصله ای نزدیک ، بسیار مدرن و زیبا به صورت آپارتمان های یک خوابه و مبله  تعبیه دیده شده است . همچین در این اقامتگاه ها فضایی دانشجویی و اجتماعی شامل کافه ها و رستوران ها ، مراکز ورزشی ، لاندری ، پارکینگ ، اینترنت پر سرعت ، پارکینگ برای دوچرخه و …. نیز برای رفاه حال دانشجویان در دسترس قرار دارد .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست