خدمات پزشکی دانشگاه اروپایی لفکه(kyprus)

خدمات پزشکی دانشگاه اروپایی لفکه-دانشگاه اروپایی لفکه

دانشگاه اروپایی لفکه در قبرس شمالی یک دانشگاه غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۹۰ توسط بنیاد علوم قبرس تاسیس شده است. هدف اصلی EUL ، دانشگاه با کیفیت و مطابق با استانداردهای اروپایی و بین المللی است.

“فلسفه” EUL “علم و آموزش در عصر ما جهانی است” ، بنابراین EUL طیف گسترده ای از آموزش معاصر را ارائه می دهد و متعهد به حفظ استانداردهای بین المللی تعالی با کلیه برنامه های مدرک معتبر و شناخته شده توسط مقامات آموزش عالی است. سراسر دنیا.

EUL یک دانشگاه بین المللی با جمعیتی از ۳۵ کشور مختلف است و کارکنان دانشگاهی متمایز و باتجربه ای از سراسر جهان دارد. EUL 7 برنامه کاردانی ، ۳۳ کارشناسی و ۱۲ برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

هدف اصلی EUL ، دانشگاهی با کیفیت و مطابق با استانداردهای اروپایی و بین المللی است. مأموریت اصلی EUL این است که نسل جوانی مجهز شود تا به افراد شایسته ، خودباوری ، معاصر ، خلاق و مستقل تبدیل شود که قادر به کنار آمدن با همه چالش های جهان جهانی باشند ، از این طریق در توسعه منطقه و جامعه بین المللی.

EUL همچنین با برخی از دانشگاه های انگلستان ، ایالات متحده ، اروپا ، آسیا و ترکیه توافق نامه ها و تفاهم نامه هایی را امضا کرده است. علاوه بر مشارکت بین المللی با سایر دانشگاه ها ، این دانشگاه همچنین به عضویت انجمن های معتبر مختلف جهان در بخش آموزش عالی تبدیل شده است.

خدمات پزشکی دانشگاه اروپایی لفکه-EULچه پیشنهادی دارد؟

  • پردیس مدرن با تمام امکانات (از جمله یک مرکز ورزشی بزرگ و ۱۷ آزمایشگاه رایانه ای) ،
  • خوابگاههای کاملاً مجهز در دانشگاه ،
  • آموزش کلاس جهانی به زبان انگلیسی با اقتصادی ترین شهریه
  • بورسهای تحصیلی
  • دین دانش آموزان ، که به دانشجویان در هر کاری کمک می کند
  • آب و هوای بی نظیر مدیترانه ای ، پردیس آرام و بی خطر ، تاریخ و محیط جذاب ، کلوپ های دانشجویی و فعالیت های اجتماعی چند فرهنگی ،
  • آموزش مقدماتی انگلیسی در پردیس و دوره های انگلیسی انگلیسی در انگلستان ،
  • برنامه های هیات علمی و تبادل دانشجو.

خدمات پزشکی دانشگاه اروپایی لفکه-دانشکده علوم بهداشت دانشگاه لفکه

هدف اصلی دانشکده علوم پزشکی که در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد ، تبدیل شدن به یک دانشکده پیشرو است که در ایجاد سیاست های بهداشتی حرفی برای گفتن دارد ، این که متخصصان و مربیان صالح بهداشت را آموزش می دهد و به احترام جهانی و فرهنگی آموزش می دهد. ارزشهایی که دارای قدرت و قوت روشهای معاصر هستند و به مردم خدمات می دهند و فن آوری های جدیدی را توسعه می دهند و از اعتبار بین المللی برخوردار است.

برنامه های ارائه شده توسط بخش های مربوطه که در زیر دانشکده علوم بهداشت فعالیت می کنند ، مطابق با شرایط و معیارهای تعیین شده توسط موسسات معتبر بین المللی تنظیم می شود. کلیه بخش ها دوره های بنیادی را در زمینه های بهداشت و همچنین کلاس هایی در زمینه های تخصصی خود ارائه می دهند. سخنرانی های مبتنی بر تئوری توسط تمرین در جلسات آموزشی در کلینیک ها پشتیبانی می شوند. توانایی ها و دانش دانشجویان از طریق امتحانات کتبی و همچنین آزمون های کاربردی مورد آزمایش قرار می گیرد. علاوه بر ۵ برنامه کارشناسی ارشد ارائه شده توسط دانشکده ، اخیراً یک برنامه کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بهداشت افتتاح شده است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست