حمل و نقل دانشگاه اروپایی لفکه(cyprus)

حمل و نقل دانشگاه اروپایی لفکه-دانشگاه اروپا LEFKE

دانشگاه اروپایی لفکه در قبرس شمالی یک دانشگاه غیرانتفاعی است که در سال ۱۹۹۰ توسط بنیاد علوم قبرس تاسیس شده است. هدف اصلی EUL ، دانشگاه با کیفیت و مطابق با استانداردهای اروپایی و بین المللی است. “فلسفه” EUL “علم و آموزش در عصر ما جهانی است” ، بنابراین EUL طیف گسترده ای از آموزش معاصر را ارائه می دهد و متعهد به حفظ استانداردهای بین المللی تعالی با کلیه برنامه های مدرک معتبر و شناخته شده توسط مقامات آموزش عالی در سراسر دنیا است.
EUL یک دانشگاه بین المللی با جمعیتی از ۳۵ کشور مختلف است و کارکنان دانشگاهی متمایز و باتجربه ای از سراسر جهان دارد. EUL 7 برنامه کاردانی ، ۳۳ کارشناسی و ۱۲ برنامه کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.
هدف اصلی EUL ، دانشگاهی با کیفیت و مطابق با استانداردهای اروپایی و بین المللی است. مأموریت اصلی EUL این است که نسل جوانی مجهز شود تا به افراد شایسته ، خودباوری ، معاصر ، خلاق و مستقل تبدیل شود که قادر به کنار آمدن با همه چالش های جهان جهانی باشند ، از این طریق در توسعه منطقه و جامعه بین المللی.
EUL همچنین با برخی از دانشگاه های انگلیس ، ایالات متحده آمریکا ، اروپا ، آسیا و ترکیه توافق نامه ها و تفاهم نامه هایی را امضا کرده است. علاوه بر مشارکت بین المللی با سایر دانشگاه ها ، این دانشگاه همچنین به عضویت انجمن های معتبر مختلف جهان در بخش آموزش عالی تبدیل شده است.

حمل و نقل دانشگاه اروپایی لفکه-حمل و نقل عمومی به دانشگاه اروپایی lefke در Bahçelievler

آیا نمی دانید چگونه به دانشگاه اروپایی lefke در Bahçelievler ، ترکیه بروید؟
Moovit به شما کمک می کند تا بهترین راه برای رسیدن به دانشگاه اروپایی lefke را با مسیرهای گام به گام از نزدیکترین ایستگاه حمل و نقل عمومی پیدا کنید.
Moovit نقشه ها و مسیرهای زندگی رایگان را برای کمک به شما در حرکت در شهر خود فراهم می کند. برنامه ها ، مسیرها ، جدول زمانی ها را مشاهده کنید و دریابید که رسیدن به دانشگاه اروپایی lefke در زمان واقعی چقدر طول می کشد.
به دنبال نزدیکترین ایستگاه یا ایستگاه به دانشگاه اروپایی lefke هستید؟ این لیست از توقف های نزدیک به مقصد خود را بررسی کنید: Böbrek Vakfi؛ مفتح آکیف؛ عثمانیه پولکلینی؛ عثمانیه پولیکلینیسی / کازلچهسه یینا؛ Bakırköy Adliyesi / Cevizlibağ Yönü.
می توانید با اتوبوس ، مترو ، قطار یا کابل اتومبیل به دانشگاه اروپایی lefke بروید.
اینها خطوط و مسیرهایی است که در نزدیکی آنها متوقف شده است –
• اتوبوس
• قطار
• مترو
• کابل اتومبیل
آیا می خواهید ببینید مسیری دیگر وجود دارد که شما را در زمان اولیه به آنجا می رساند؟
Moovit به شما کمک می کند تا مسیرها یا زمانهای جایگزین را پیدا کنید. راهنمایی ها و مسیرها را به دانشگاه اروپا lefke به راحتی از برنامه Moovit یا وب سایت دریافت کنید.
ما سوار شدن به دانشگاه اروپایی lefke را آسان می کنیم ، به همین دلیل بیش از ۷۲۰ میلیون کاربر از جمله کاربران Bahçelievler به Moovit به عنوان بهترین برنامه برای حمل و نقل عمومی اعتماد دارند. دیگر نیازی به بارگیری برنامه اتوبوس یا برنامه قطار ندارید ، Moovit برنامه حمل و نقل همه در یک نگاه شما است که به شما کمک می کند بهترین زمان اتوبوس یا زمان قطار موجود را پیدا کنید.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست