تمکن مالی قبرس

برای مهاجرت به کشور قبرس و دریافت اقامت این کشور راه های زیادی وجود دارد . یکی از روش های مهاجرت به کشور قبرس از طریق تمکن مالی قبرس می باشد .

 

برای دریافت ویزای کشور قبرس روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در قبرس می باشد .

 

 

مهاجرت از طریق تمکن مالی قبرس یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به این کشور است . در روش مهاجرت از طریق تمکن مالی قبرس دیگر لازم نیست که فرد در این کشور سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی انجام دهد و یا مشغول کار شود . دولت کشور قبرس از افراد دارای تمکن مالی قبرس مالیات و بیلان سالیانه دریافت نمی کند .

 

افرادی که از توانایی مالی کافی برخوردار باشند و نیازی به کار و کسب درآمد در کشور قبرس را ندارند می تواند به راحتی از طریق تمکن مالی قبرس به این کشور مهاجرت نمایند .

 

با تحصیل در کشور قبرس شما می توانید اجازه اقامت در کشور قبرس را کسب نمایید .

 

در روش تمکن مالی قبرس حتی نیازی هم به خرید ملک در این کشور نیست و فرد می تواند با توجه به خانواده و نیاز خود یک ملک را اجاره و یا خریداری نماید . برای خرید ملک از طریق تمکن مالی فرد می تواند ۲۵ تا ۳۰ درصد از مبلغ کل ملک را به صورت نقدی پرداخت نماید و مابقی مبلغ ملک را به صورت اقساطی واریز کند .

 

با تمکن مالی قبرس فرد می تواند برای همسر و فرزندان خود که تحت سرپرستی او هستند اقامت کشور قبرس را دریافت نماید . پس از این که فرد مجوز اقامت یک ساله قبرس را دریافت کند پس از گذشت یکسال فرد می تواند اقامت موقت خود را تا ۵ سال تمدید نماید و پس از آن اقامت دائم کشور قبرس را دریافت نماید .

 

برای مهاجرت از طریق تمکن مالی قبرس فرد باید ثابت نماید که برای تأمین زندگی خود و خانواده اش ماهیانه از درآمد کافی برخوردار است . فرد در صورت برخورداری از اسناد ملکی در کشور ایران و حساب پس انداز بانکی به مقدار کافی می تواند تمکن مالی قبرس را ثابت نماید .

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مهاجرت به قبرس را مطالعه نمایید .

 

با تمکن مالی قبرس فرد می تواند در مدت چند ماه کارت اقامت قبرس را دریافت نماید . همچنین فرزندان فردی که از تمکن مالی قبرس برخوردار است می توانند مانند همه شهروندان کشور قبرس از تحصیل رایگان و مزایای این کشور برخوردار شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست