تعیین وقت سفارت ترکیه(turkey)

تعیین وقت سفارت ترکیه-درباره ترکیه

قبرس در شرق یونان (Kastellorizo) ، جنوب ترکیه ، غرب سوریه و شمال مصر واقع شده است. قبرس سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه است.

از نظر جغرافیایی ، قبرس متعلق به خاورمیانه است ، از آنجا که قبرس از نظر تاریخی ، فرهنگی و اقتصادی با اروپا و به ویژه یونان پیوند داشته است ، این تنها بخشی از غرب بلکه اروپا نیز به حساب می آید. امروز این لبه جنوب شرقی اتحادیه اروپا و کل اروپا در نظر گرفته شده است.

ساکنان قبرس با توجه به خاستگاه ، زبان ، سنت فرهنگی و مذهب خود در یکی از دو جامعه که طبق ماده ۲ قانون اساسی جمهوری قبرس اعم از یونانی یا ترکی طبقه بندی شده اند ، رتبه بندی می شوند. اکثریت ساکنان قبرس ، از جمله سه گروه مذهبی شناخته شده مارونی ها ، ارمنی ها و لاتین ها (کاتولیک ها) ، ۷۸ درصد از جامعه یونان هستند. همچنین تعداد زیادی از اتباع بیگانه در قبرس زندگی می کنند که در پایان سال ۲۰۱۱ طبق سرشماری رسمی ، ۲۱٫۴ درصد از جمعیت آن را تشکیل می دادند.

تعیین وقت سفارت ترکیه-بخش مهاجرت و ویزا در استانبول

 • برای درخواست ویزا؛

درخواست شما باید پس از تعیین وقت ملاقات به کنسولگری عمومی سوئد در استانبول یا VFS Global (مرکز درخواست ویزا) ارسال شود.

 • برای برنامه های اجازه اقامت؛

برای درخواست اجازه اقامت ، نشان دادن اسناد / گذرنامه های مربوط به درخواست اجازه اقامت خود ، برای مصاحبه درخواست شده توسط آژانس مهاجرت و درخواست اجازه بازدید کننده؛ شما نیاز به رزرو قرار ملاقات دارید.

شما باید فرم درخواست قرار ملاقات را پر کنید تا بتوانید جلسات خود را رزرو کنید. شما می توانید ظرف یک هفته به آدرس پست الکترونیکی که در فرم نوشته اید پاسخ دهید. اگر قرار ملاقات را رزرو نکرده اید ، کنسولگری عمومی نمی تواند درخواست دریافت کند.

 • اگر می خواهید جلسات مصاحبه درخواست شده توسط آژانس مهاجرت را رزرو کنید یا اسناد درخواست شده را در نمونه اصلی یا DNA نشان دهید. لطفا شماره پرونده / کنترل خود را بنویسید.
 • اگر می خواهید برای ارائه یک قرار ملاقات برای عضویت در خانواده یا مجوز بازدید کننده رزرو کنید ، لطفاً شماره ثبت احوال شخص مرجع (عضو خانواده شما که در سوئد زندگی می کند) را بنویسید.
 • اگر می خواهید برای ارسال درخواست برای اجازه تحصیل با نامه پذیرش اقدام به رزرو وقت کنید ، لطفاً نام دانشگاه / برنامه را برای اطلاعات دیگر بنویسید.
 • اگر می خواهید برای ارائه درخواست مجوز کار با یک پیشنهاد اشتغال اقدام به رزرو وقت کنید ، لطفاً نام شرکتی را که در آن کار خواهید کرد ، بنویسید.

ساعت تلفنی بخش مهاجرت از دوشنبه تا پنجشنبه بین ساعت ۱۴ تا ۱۶ و شماره تلفن +۹۰ ۲۱۲ ۳۳۴ ۰۶ ۰۶ است

برای انتخاب کارت / تصمیمات اجازه اقامت و ترک اطلاعات بیومتریک ، نیازی به رزرو وقت ملاقات ندارید. ساعت بازدید از دوشنبه تا پنجشنبه بین ساعت ۹ تا ۱۰ صبح است. لطفا فراموش نکنید که گذرنامه خود را با خود بیاورید.

تعیین وقت سفارت ترکیه-آدرس سفارت ترکیه در تهران

 •     نشانی:

سفارت ترکیه در تهران ، ایران   خیابان فردوسی پلاک ۳۳۷

 •     تلفن:

(+۹۸) ۲۱ ۳ ۵۹۵ ۱۱ ۰۰

 •     فاکس:

(+۹۸) ۲۱ ۳ ۳۱۱ ۷۹ ۲۸

 •     پست الکترونیک:

emission.tehran@mfa.gov.tr

 •     سایت اینترنتی:

tehran.emb.mfa.gov.tr

 •     ساعات اداری:

۰۹:۰۰ – ۱۷:۰۰

 

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست