تجارت از طریق دریا در قبرس(cyprus)

تجارت از طریق دریا در قبرس-اتاق حمل و نقل قبرس

اتاق حمل و نقل قبرس اتحادیه صنفی تجارت حمل و نقل در قبرس است. امروز اتاق شامل کلیه شرکتهای مهم کشتی سازی، مدیریت کشتی ، منشور و حمل و نقل مستقر در قبرس است.

هدف اصلی اتاق ارتقاء منافع حمل و نقل قبرس و بیشتر شهرت پرچم قبرس است. در عین حال ، اتاق به عنوان یک گروه لابی کننده برای ارتقاء و پاسداری از منافع مشروع شرکتهای عضو خود ، در یک سطح ملی از طریق روابط نزدیک خود با دولت و پارلمان قبرس و همچنین در سطح بین المللی فعالیت می کند. عضویت آن در انجمن های مختلف صاحبان کشتی منطقه ای و بین المللی.

در نتیجه این درگیری بسیار فعال و مداوم ، اتاق مجلل می تواند منبع دائمی از اطلاعات و مشاوره حمل و نقل قانونی ، فنی و تجاری و به روز و مهمتر از آن را به اعضای خود پیشنهاد دهد. این گروه به عنوان یک “گروه لابی کننده” مؤثر برای ارتقاء و محافظت از منافع قانونی شرکتهای عضو و حمل و نقل قبرس به طور کلی ، در سطح ملی و بین المللی فعالیت می کند.

در پایان سال ۲۰۱۵ ، اتاق مشتمل بر ۱۸۰ شرکت عضو بود. از نظر تعداد کشتی ها و تناژ تحت کنترل اعضای اتاق ، تعداد کل کشتی هایی که در سال ۲۰۱۵ توسط اعضای اتاق اداره می شدند ، ۲۲۰۰ کشتی اقیانوس در آن بود و مجموع تناژ آنها ۵۴ میلیون تن ناخالص بود.

تجارت از طریق دریا در قبرس-تجاری سازی بنادر قبرس

به عنوان نماینده صنعت حمل و نقل در قبرس ، اتاق معتقد است كه برنامه تجاری سازی بنادر قبرس به طور اصولی استقلال عملیاتی پیشرفته را در سطح بنگاه اقتصادی فراهم می كند و براساس قراردادهای عملكرد ، مدیریت متمایل به نتیجه و پاسخگو تر تحول می بخشد. این امر منجر به مدیریت محتاطانه مالی و از بین بردن تنگناهای بوروکراتیک از طریق تعاریف نقش روشن بین وزارت نظارت ، هیئت مدیره و مدیریت بنگاه های عمومی خواهد شد.

با این وجود ، در حالی که ما کاملاً از تصمیم دولت برای ادامه برنامه های تجاری سازی حمایت می کنیم ، اتاق معتقد است که حفظ حقوق کارمندان فعلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همان اندازه ضروری است که ارائه دهندگان فعلی خدمات دریایی که مشروعیت خود را از این بندر عملیاتی می کنند ، مجاز به ادامه فعالیت خود در یک مبنای حتی رقابتی تر باشند ، بنابراین باعث افزایش کلی خوشه دریایی می شوند.

دعوت از ابراز علاقه برای تجاری سازی بندر لیماسول آغاز “عصر جدید” برای بنادر قبرس را نشان می دهد. این دعوت نامه سه فرصت بالقوه اعطای خدمات بالقوه را شامل می شود: الف) ترمینال کانتینر ، ب) خدمات دریایی. و ج) ترمینال چند منظوره. ما معتقدیم که این سه بخش اختصاصی ، عملکرد چندگانه بنادر را از نظر باربری / کانتینر ، تردد مسافر و خدمات پشتیبانی صنعت نفت و گاز فراساحلی پوشش می دهد. بنابراین ، ما خوش بین هستیم که سیستم امتیاز دهی به تلاش قبرس برای بازیابی جایگاه خود به عنوان قطب مهم دریایی در منطقه کمک خواهد کرد. این امر همچنین به رشد بیشتر خوشه حمل و نقل و دریانوردی آن با یک جامعه تجاری پر جنب و جوش ، به رهبری صنعت حمل و نقل و یک مقصد توریستی به طور فزاینده جذاب کمک خواهد کرد.

تکمیل ترمینال مسافربری جدید در بندر لیماسول همچنین با تلاش های مستمر سازمان گردشگری قبرس (CTO) و اداره بنادر قبرس (CPA) ، در همکاری نزدیک با اتاق حمل و نقل قبرس و انجمن حمل و نقل قبرس ، برای توسعه بیشتر بخش كروز و ترویج قبرس به عنوان یك كروز مسافرتی.

علاوه بر این ، پروژه های فرمت فقط می تواند به عنوان خدماتی باشد که در داخل بندر ارائه می شود ، و این بندر را قادر به حمل کشتی های بیشتر و بزرگتر می کند. چنین پروژه هایی به میزان قابل توجهی ظرفیت بندر را افزایش داده و جذابیت کشور را بهبود می بخشد.

اتاق به شدت معتقد است که برنامه تجاری سازی و یک سری پروژه های ارتقاء ، ابعادی جدید به بندر لیماسول می بخشد. چنین فرایندها و اقدامات ، نه تنها برای قبرس بلکه به طور کلی برای اروپا فرصت های سرمایه گذاری و تجاری ایجاد می کند. همچنین باعث بهبود دسترسی به اتحادیه اروپا و سایر بازارها ، تقویت رقابت اقتصاد قبرس و ایجاد شغل خواهد شد.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست