تابعیت قبرس

قبرس، که از نظر استراتژیک در دریای مدیترانه بین اروپا، خاورمیانه، و آفریقا واقع شده، یکی از سریع ترین و کم هزینه ترین برنامه های گذرنامه طلایی را در اتحادیه اروپا دارد. . قبرس یکی از امن ترین کشورهای دنیا و دارای یک نظام آموزش و پرورش عالی و بهداشت و درمان درجه یک است. بعد از اخذ تابعیت، ملزم به اقامت در قبرس نخواهید بود، هیچ الزام زبانی وجود ندارد  . به محض اخذ تابعیت، شما و خانواده تان می توانید بدون ویزا به بیش از ۱۵۰ کشور، شامل اتحادیه اروپا، بریتانیا، و کانادا سفر کنید، و از حق نامحدود زندگی، کار، تحصیل، و خرید ملک در هر نقطه ای از اتحادیه اروپا برخوردار خواهید شد .

همچنین می توانید برای تابعیت اعضای خانواده خود نیز اقدام کنید . این شامل فرزندان زیر ۱۸ سال، فرزندان ۱۸ تا ۲۵ سالی که دانشجو و از نظر مالی به شما وابسته هستند، و والدین خودتان و همسرتان می شود، مشروط به آنکه والدین تان هم ملکی را در قبرس خریداری کنند. طبیعتاً، همسرتان را می توانید در درخواست خود برای تابعیت بگنجانید .

افراد زیادی تمایل دارند که تابعیت قبرس را دریافت کنند و به این کشور مهاجرت نمایند . برای دریافت تابعیت کشور قبرس روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم .

تابعیت قبرس – دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند در قبرس

یکی از روش های دریافت تابعیت کشور قبرس ، تابعیت از طریق تولد فرزند است . اگر نوزادی که پدر او قبرسی باشد تابعیت کشور قبرس را دریافت می کند . اگر نوزادی در کشور قبرس از یک مادر قبرسی به دنیا بیاید و پدر نوزاد نامعلوم باشد یا بدون تابعیت باشد به کودک تابعیت کشور قبرس داده می شود .

تابعیت قبرس – دریافت تابعیت از طریق ازدواج در قبرس

اگر فردی با یک شخص که تبعه کشور قبرس است ازدواج نماید در صورتی که ازدواج او به صورت قانونی انجام شود و ثبت شده باشد به آن شخص اقامت موقت کشور قبرس داده می شود . پس از گذشت چند سال نیز در صورتی که فرد با همسر قبرسی خود در حال زندگی باشد می تواند برای دریافت تابعیت کشور قبرس اقدام نماید .

تابعیت قبرس – دریافت تابعیت از طریق سرمایه گذاری در قبرس

فرد می توانند با سرمایه گذاری در کشور قبرس ابتدا اقامت موقت این کشور را دریافت کند . اگر پس گذشت چند سال سرمایه گذاری فرد موفق باشد و برای کشور قبرس سودآوری داشته باشد آن فرد می تواند برای دریافت تابعیت کشور قبرس اقدام نماید .

اگر فردی با تقلب و استفاده از مدارک جعلی تابعیت کشور قبرس را دریافت کرده باشد . یا اگر فردی اقداماتی برعلیه امنیت کشور و دولت قبرس انجام دهد ، تابعیت کشور قبرس از او گرفته می شود . همچنین اگر کسی که لازم است به مدت ۵ سال در کشور قبرس اقامت داشته باشد به صورت مداوم کشور قبرس را ترک نماید و از سفارت نیز اجازه ی خروج دریافت نکند تابعیت کشور قبرس از او گرفته می شود .

در مقاله اقامت در کشور قبرس ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست