بورسیه های دولت ترکیه ۲۰۲۰-۲۰۲۱(turkey)

بورسیه های دولت ترکیه ۲۰۲۰-۲۰۲۱ – بورسیه تحصیلی در ترکیه

اکنون ترکیه درخواست های بورسیه تحصیلی دولت ترکیه را از دانشجویان بین المللی در سراسر جهان پذیرفته است. بورس های تحصیلی ترکیه برای دانشجویان بین المللی هم اکنون در حال انجام است و مطمئناً زمان بسیار خوبی برای دانشجویان است. این کشور درهای خود را برای دانشجویان از سراسر جهان باز کرده است و آنها را تشویق به ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر ترکیه می کند.
این مطمئناً فرصتی شگفت انگیز برای دانشجویان است. شما با کمک چنین بورسیه هایی قادر خواهید بود در برخی از بهترین دانشگاه های ترکیه تحصیل کنید و بینش ، مهارت ها و تحقیقات بسیار مفیدی کسب کنید. با پیشرفت در حرفه خود و رسیدن به مرحله ای خواستار ، همه این موارد بسیار مفید خواهند بود.
از هم اکنون ، فقط دانشجویان بین المللی علاقه مند به درخواست لیسانس ، کارشناسی ارشد یا دکتری هستند. واجد شرایط برای درخواست بورس های تحصیلی ترکیه هستند. دلیل این امر بسیار ساده است ، ترکیه به سادگی می خواهد روابط و تفاهم های متقابل با دیگر کشورها را بهبود ببخشد. بورسیه های تحصیلی ترکیه در حال حاضر برای دانشجویان بین المللی بسیار زیاد است ، زیرا می توانند تجربه و دانش جدید زیادی را در این سفر آموزشی بدست آورند.
با این حال ، ترکیه همچنین اطمینان داده است كه به برخی از دانشجویان برجسته به روشی متفاوت پاداش دهد. آنها یک سیاست بورس تحصیلی جداگانه برای دانشجویان فوق العاده در نظر گرفته اند تا فرصتی برای تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور دریافت کنند.

بورسیه های دولت ترکیه ۲۰۲۰-۲۰۲۱ -مزایای بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

برنامه بورسیه تحصیلی ترکیه نیز مانند اکثر برنامه های بورسیه دیگر طیف کاملی از مزایا را برای دانشجویان خود فراهم می کند. برخی از بهترین مزیت های این برنامه در زیر ذکر شده است:
• اسکان رایگان: یکی از بهترین مواردی که در مورد بورس های تحصیلی ترکیه وجود دارد این است که اسکان دانشجویان را به بهترین شکل اداره می کند. همه دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه اسکان داده می شوند ، دانشجویان می توانند بصورت رایگان زندگی کنند. اما اگر دانش آموزان تمایل به زندگی در این خوابگاه ها نداشته باشند ، می توانند به راحتی به مکانی به دلخواه خود حرکت کنند ، اگرچه در این حالت ، دانش آموز باید هزینه خوابگاه خود را بپردازد.
• بدون شهریه: دانشجویان تشویق می شوند تا با تمام توان خود درس بخوانند و هیچ مسئولیتی بر دوش آنها نیست. دانشجویان مجبور نیستند شهریه خود را بپردازند ، تحصیلات کاملاً رایگان است و این چیزی است که نمی تواند بصورت واضح صورت گیرد.
• هزینه های بهداشتی: مخارج درمانی همه دانشجویان تحت پوشش بیمه خدمات درمانی عمومی قرار دارد. بهداشت و درمان یک مسئله بسیار بزرگ در سراسر جهان است به خصوص اگر شما خارجی باشید. خوشبختانه ، اگر دانشجوی بورس تحصیلی در ترکیه باشید ، اینگونه نیست. حتی اگر بیمار شوید ، تمام هزینه های بیمه درمانی عمومی تحت پوشش شما قرار می گیرد و مجبور نیستید یک سکه پرداخت کنید.
• مخارج سفر: برنامه بورس های تحصیلی ترکیه حتی هزینه های سفر دانشجویان را نیز پرداخت می کند. در هنگام تحصیل دو بلیط برای دانش آموز ارائه می شود ، یکی برای ورود آنها و دیگری برای عزیمت آنها پس از پایان تحصیل دانشجویان. اما اگر دانش آموزان تصمیم بگیرند بلیط خود را به تنهایی خریداری کنند ، بعداً مبلغ مذکور به دانشجویان بازگردانده می شود.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا
شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست