بورسیه های تحصیلی در گرجستان

در این مقاله به شرح بورسیه های تحصیلی در گرجستان خواهیم پرداخت .

بورسیه های تحصیلی در گرجستان بورسیه بنجامین . آ. گیلمن در کشور گرجستان

این بورسیه برای دانشجویان بین المللی که شرایط مالی خوبی ندارند و نمی توانند شهریه خود را پرداخت کنند ارائه می شود . برای دریافت این بورسیه رقابت زیادی بین دانشجویان در کشور گرجستان وجود دارد . برای دریافت این بورسیه تحصیلی دانشجویان باید از رزومه ای قوی و سابقه تحصیلی خوبی برخوردار باشند .

بورسیه های تحصیلی در گرجستان بورسیه بورِن اِواردز در کشور گرجستان

این نوع بورسیه تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی و مقاطع بالاتر ارائه می شود . آژانس امنیت ملی کشور گرجستان مبلغ این بورسیه را تامین می کند . تقریبا همه رشته ها شامل این بورسیه هستند اما این بورسیه بیشتر روی رشته زبان و فرهنگ تمرکز دارد .

بورسیه های تحصیلی در گرجستان بورسیه فول برایت در کشور گرجستان

این نوع بورسیه امکانات خوبی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد . برای دریافت این بورسیه دانشجویان باید دارای سوابق علمی بسیار خوب و درخشان باشند . دانشجویان برای دریافت این بورسیه با یکدیگر رقابت زیادی دارند . این نوع بورسیه هزینه تحصیل و زندگی دانشجو را تامین می کند .

 

بورسیه های تحصیلی در گرجستان بورسیه ارائه شده از بخش خصوصی در کشور گرجستان

این نوع بورسیه که در سطح بالاتر از کارشناسی ارائه می شود توسط هیئت تبادلات و تحقیقات بین المللی ارائه می شود . این نوع بورسیه با هدف ایجاد پیوند بین نیرو های حرفه ای و آکادمیک می باشد .

بورسیه های تحصیلی در گرجستان بورسیه ارائه شده از طرف دانشگاه ها در کشور گرجستان

بورسیه مونت هالیوک برای رشته های فرهنگ و زبان ها تخصیص داده می شود . این نوع بورسیه هزینه های زندگی و تحصیل دانشجویان را تامین می کند . این بورسیه معمولا به افرادی که در وضعیت مالی ضعیفی به سر می برند و از کشور های فقیر می باشند تعلق می گیرد .

بورسیه دانشگاه فلوریدا نیز به صورت کوتاه مدت ارائه می شود و شهر تفلیس هم محل تحصیل آن می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست