بورسیه دانشگاه خاور نزدیک( cyprus )

بورسیه دانشگاه خاور نزدیک – درباره کشور قبرس

کشور قبرس یک کشور جزیره ای پهناور در مدیترانه است . قبرس در قاره اروپا واقع شده است . کشور قبرس عضو اتحادیه اروپا محسوب میشود . زبان مردم این کشور ترکی استانبولی است . اغلب مردم قبرس به زبان انگلیسی و یونانی نیز تسلط دارند. بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر کشور قبرس نیکوزیا است . دین مردم ترک زبان مسلمان و یونانی ها ارتدوکس میباشد . کشور قبرس دارای جاذبه های تاریخی مختلف و کلیسا های بسیار زیبا میباشد به همین جهت سالانه توریست های مختلف از سراسر جهان به این کشور سفر میکنند. کشور قبرس دارای دانشگاه های متعدد که از اعتبار بین المللی برخوردارند میباشد . به همین جهت سالانه دانشجویان از نقاط مختلف جهان به قصد ادامه تحصیل مهاجرت میکنند.

بورسیه دانشگاه خاور نزدیک – دانشگاه های کشور قبرس

دانشگاه قبرس
دانشگاه مدیترانه شرقی
دانشگاه نیکوزیا
دانشگاه گیرنه
دانشگاه خاور نزدیک

بورسیه دانشگاه خاور نزدیک – معرفی دانشگاه خاور نزدیک

دانشگاه خاور نزدیک یکی از بزرگترین و برترین دانشگاه های خصوصی کشور قبرس شناخته شده است . دانشگاه خاور نزدیک در سال ۱۹۸۸تاسیس گردیده است . دانشگاه خاور نزدیک سالانه از نقاط مختلف جهان دانشجو میپذیرد . دانشگاه خاور نزدیک جهت رفاه حال دانشجویان به دانشجویان ایرانی بورسیه تحصیلی ارائه می دهد. بورسیه هایی که این دانشگاه ارائه میدهداز ۵۰ درصد تا ۱۰۰درصد میباشد . دانشجویان با توجه به شرایط خویش میتوانند از بورسیه تحصیلی دانشگاه بهره مند شوند. به رشته های پزشکی و دندان پزشکی در حال حاظر بورسیه تحصیلی تعلق نمیگیرد . لازم به ذکر است افرادی که از مدارس تیز هوشان فارغ التحصیل شده اندو دارای مدرک زبان میباشند میتوانند از بورسیه های ۵۰درصدی بهره مند شوند . بیشترین تعداد بورسیه را در بین دانشگاههای اروپایی برای متقاضیان ایرانی  دانشگاه خاور نزدیک دارد.  شرایط بسیار خوب این دانشگاه و همکاری این دانشگاه با دیگر دانشگاههای دنیا باعث گردیده در حال حاضر بیشترین دانشجویان را برای ادامه تحصیل در بین دانشگاههای قبرس داشته باشد.

بورسیه دانشگاه خاور نزدیک – معرفی دانشکده های خاور نزدیک

دانشکده معماری

دانشکده ارتباطات

دانشکده طراحی هنرهای زیبا

دانشکده دندانپزشکی

دانشکده بهداشت و درمان

دانشکده داروسازی

دانشکده هتلداری و مدیریت گردشگری

دانشکده فنی و مهندسی

دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی

بورسیه دانشگاه خاور نزدیک – شهریه رشته های پزشکی  در قبرس

شهریه ی سالانه ی دندان پزشکی (به زبان انگلیسی): ۱۱۶۰۰ یورو

شهریه ی سالانه ی دام پزشکی: ۸۶۰۰ یورو

شهریه ی سالانه ی دندان پزشکی (به زبان ترکی): ۹۴۰۰ یورو

شهریه ی سالانه ی پزشکی: ۱۲۶۰۰ یورو

شهریه ی سالانه ی داروسازی: ۸۶۰۰ یورو

 

بورسیه دانشگاه خاور نزدیک – بورس تحصیلی TRNC

سالانه  دانشگاه خاور نزدیک یک امتحان بورسیه تحصیلی برای شهروندان (  قبرس شمالی ) برگزار می کند و بورس های تحصیلی ۱۰۰درصد و ۵۰درصد اعطا می کند. فقط شهروندان TRNC می توانند از این بورس های تحصیلی استفاده کنند. بنیاد  آموزش و پرورش دانشگاه خاور نزدیک بورسیه های ورزشی نیز به دانشجویان ارائه می دهد. این  بورس های  تحصیلی را به دانشجویانی  که ورزشکار یا نماینده دانشگاه بطور فردی یا تیم های دانشگاهی هستند و از نظر اقتصادی مشکل مالی دارند اختصاص داده است.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان مجری وارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

                                                                                                        شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست