بهداشت و درمان در یونان

ما تصمیم داریم در این مقاله  بهداشت و درمان در یونان را بررسی نماییم .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در یونان را مطالعه نمایید .

 

بهداشت و درمان در یونان

کشور یونان دارای بهترین خدمات بهداشتی و درمانی می باشد . در کشور یونان بالاترین استاندارد های اروپایی در زمینه بهداشت و درمان وجود دارد .

 

بهداشت و درمان در یونان هزینه خدمات درمانی در کشور یونان

در کشور یونان ، افرادی که در پوشش سیستم بهداشتی دولتی این کشور قرار داشته باشند می توانند از خدمات رایگان پزشکی و بیمارستانی استفاده نمایند . البته افرادی که در پوشش سیستم بهداشتی دولتی کشور یونان قرار دارند باید ۲۵ درصد از مبلغ نسخه خود را پرداخت نمایند . البته بازنشستگان در یونان که زیر پوشش بهداشتی دولتی یونان هستند باید ۲۵ درصد از مبلغ نسخه خود را پرداخت نمایند . البته پروتز دندان ، دارو های غیر ضروری و عینک جزء بیمه دولتی نمی باشند .

 

تحصیل در یونان یکی از روش های مهاجرت به یونان می باشد .

 

بهداشت و درمان در یونان بیمارستان ها در کشور یونان

در کشور یونان بیمارستان های مجهزی وجود دارند که دارای دو نوع بیمارستان های عمومی و بیمارستان های خصوصی هستند . در حال حاضر امکانات و خدمات ارائه شده در بیمارستان های دولتی کشور یونان تقریبا با بیمارستان های خصوصی این کشور یکسان است . اگر فردی برای پرداخت هزینه های درمان خود در کشوئر یونان مشکلی نداشته باشد ، بهتر است برای دریافت خدمات درمانی به بیمارستان های خصوصی مراجعه نماید . دلیل آن هم این است که بیمارستان های دولتی بسیار شلوغ هستند و فرد باید زمان زیادی را در بیمارستان های دولتی صرف نماید .

 

بهداشت و درمان در یونان بیمه خصوصی درمانی در کشور یونان

در کشور یونان ، افرادی که شرایط لازم برای دریافت بیمه دولتی این کشور را نداشته باشند باید بیمه خصوصی تهیه نمایند . همچنین سایر افراد در کشور یونان این امکان را دارند که در صورت تمایل بیمه خصوصی تهیه کنند . البته افرادی که دارای بیمه خصوصی یونان باشند دیگر نمی توانند بیمه دولتی یونان را دریافت نمایند .

 

برای اقامت یونان روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت یونان ارائه شده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست