انواع کالج های یونان

انواع کالج های یونان
انواع کالج های یونان

کشور یونان  با داشتنن قدیمی ترین  سیستم دانشگاهی منسجم و معتبر شناخته می شود. کالج ها و دانشگاه های با استاندارد بالا در این کشور فعالیت می کنند. بسیاری از دانشجویان بین المللی، کشور یونان  را برای ادامه تحصیل فرزندانشان انتخاب می کنند. چرا که یونان برا ی دانشجویان و والدینشان از نظر استاندارد های اکادمیک هزینه ها و امنیت و کیفیت زندگی محلی ایده آل می باشد.. اگر قصد مهاجرت تحصیلی و یا ادامه تحصیل در کشور یونان رادارید متخصصین ما در موسسه آتیه آفرینان ایرانیان در این مقاله به توضیح انواع کالج های یونان جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان می پردازند.

  • کالج مدیترانه در آتن : کالج مدیترانه اولین کالج خصوصی کشور یونان است که در سال ۱۹۷۷ تاسیس شده و ارتباط بسیار خوبی با دانشگاه های معتبرانگلیس دارد.
  • کالج آمریکایی در یونان : این کالج قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه آمریکایی در اروپا است که بیش از ۱۴۰ سال است که در حال فعالیت می باشد.
  • کالج ICBS : این کالج که به منظور آموزش مهارت و تخصص جهت ورود هرچه سریع تر دانش آموزان و دانش جویان به بازار کار تاسیس شده است در سال ۱۹۷۷ تاسیس شد و به مرور زمان گسترش پیدا کرد.
  • گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست