اقامت پس از تحصیل در قبرس

بسیاری از افراد در حال حاضر در کشور قبرس مشغول به تحصیل هستند و قصد دارند که پس از اتمام دوره ی تحصیلات خود اقامت کشور قبرس را دریافت نمایند و در کشور قبرس زندگی کنند . در این کشور بخصوص دربخش شمالی کشور قبرس کارخانه های صنعتی وجود ندارد و دانشجویان نمی توانند بعد؛ از تحصیل در کارخانه ها مشغول به کار شوند و اقامت کشور قبرس را دریافت کنند. در زمان تحصیل کار های پاره وقت برای دانشجویان در دانشگاه وجود دارد، و دانشجویان می توانند در مرکز سلامت دانشگاه ؛ رستوران و کتاب خانه مشغول به کار شوند.

بعد از اتمام دوره تحصیل فرد می تواند به سختی در سوپر مارکت ها، کافی شاپ ها و یا رستوران ها مشغول به کار شود. به همین دلیل افراد برای کسب اقامت پس از تحصیل در قبرس می توانند راه های دیگری را به جزء؛ دریافت ویزا کاری در این کشور انتخاب کنند . اگر دانشجو بعد از فارغ التحصیل شدن به مدت ۱ سال در قبرس اقامت داشت باشد می تواند اقامت کوتاه مدت این کشور را دریافت نماید . بعد از اینکه فرد در پنج سال متوالی ویزا کوتاه مدت خود را تمدید کند      می تواند اقامت دائم این کشور را دریافت نماید.

برای اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس روش های متفاوتی از جمله سرمایه گذاری در قبرس ، ثبت شرکت در قبرس و ازدواج در این کشور وجود دارد . در ادامه روش های اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس معرفی          می شوند.

 

  • اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس

در اقامت از طریق ازدواج فرد باید در دوران تحصیل خود یا پس از تمام شدن تحصیلاتش در کشور قبرس با یک فرد که دارای تابعیت کشور قبرس است ازدواج کند در این صورت فرد می تواند با ارائه ی مدارک لازم  اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس را دریافت کند . برای ثبت ازدواج افراد باید گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی ازدواج، پر کردن فرم درخواست را ارائه دهند.

با این روش افراد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس با ارائه ی مدارک لازم  اقدام به ثبت شرکت در کشور قبرس اقدام می کنند . به این طریق فرد می تواند اقدام به دریافت اقامت پس از تحصیل از طریق ثبت شرکت در کشور قبرس نماید . پس از ۵ سال فعالیت مفید در شرکت فرد می تواند اقامت دائم کشور قبرس را دریافت نماید .

  • اقامت پس از تحصیل از طریق سرمایه گذاری در کشور قبرس

با این روش فرد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس سرمایه گذاری انجام دهد و اقامت خود را دریافت کند و پس از ۵ سال اقامت دائمی کشور قبرس را دریافت کند . فرد بعد از سرمایه گذاری حق کار، زندگی و تحصیل در اروپا را دارد.

 

برای اقامت در قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت در کشور قبرس ارائه شده است .

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست