اقامت موقت قبرس

برای دریافت اقامت موقت قبرس چند روش وجود دارد که در ادامه معرفی خواهند شد .

 

 

اقامت موقت قبرس از طریق تحصیل

با تحصیل در کشور قبرس شما می توانید به صورت موقت در کشور قبرس اقامت نمایید . برای اقامت تحصیلی در کشور قبرس شما باید ویزای تحصیلی قبرس را تهیه نمایید . برای تهیه ویزای تحصیلی قبرس شما باید برای یکی از دانشگاه های قبرس درخواست تحصیل بفرستید و آن دانشگاه هم شما را تایید نماید و برای شما نامه پذیرش تحصیلی ارائه نماید . سپس شما می توانید با ارائه مدارک لازم و نامه پذیرش تحصیلی به سفارت قبرس ، ویزای تحصیلی قبرس را تهیه نمایید .

 

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور قبرس در مقاله اقامت در کشور قبرس وجود دارد .

 

اقامت موقت قبرس از طریق کار

اگر شما از یک کارفرما در کشور قبرس پیشنهاد کاری دریافت نمایید می توانید با استفاده از پیشنهاد شغلی و ارائه مدارک لازم به سفارت قبرس ، ویزای کاری قبرس را دریافت نمایید . ویزای کاری قبرس دارای اعتبار یک ساله می باشد که امکان تمدید آن پس از پایان اعتبار وجود دارد .

 

اقامت موقت قبرس از طریق خرید ملک

اگر شما یک ملک به ارزش حداقل ۳۰۰۰۰۰یورو در کشور قبرس خریداری نمایید می توانید اقامت دائم قبرس را برخودو همچنین خانواده خود دریافت نمایید .

 

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به قبرس را هم مطالعه نمایید .

 

اقامت موقت قبرس از طریق ثبت شرکت

یکی از روش های دریافت اقامت موقت در قبرس ثبت شرکت در این کشور می باشد . با ثبت شرکت در کشور قبرس شما به مدت ۲ سال اجازه اقامت موقت در قبرس را دریافت خواهید کرد . پس از ۲ سال شما می توانید اقامت خود را تمدید نمایید . البته تمدید اقامت قبرس در صورتی امکان پذیر است که در طی این ۲ سال شرکت دارای فعالیت بوده باشد و مالیات و بیمه شرکت نیز به موقع پرداخت شود .

 

اقامت موقت قبرس از طریق تمکن مالی

در صورتی که شما بتوانید اثبات نمایید که می توانید بدون انجام هیچ شغلی در کشور قبرس با استفاده از منابعی که در کشور خود دارید ، هزینه های زندگی خود و خانواده خود را در کشور قبرس تامین نمایید ، ابتدا اجازه اقامت یکساله قبرس به شما داده خواهد شد . پس از گذشت یک سال شما می توانید اقامت خود را به مدت ۵ سال تمدید نمایید . پس از گذشت ۵ سال شما می توانید برای دریافت اقامت دائم قبرس اقدام نمایید .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست