اقامت در کشور قبرس

برای دریافت اجازه اقامت در کشور قبرس روش های متنوعی وجود دارد که در ادامه به معرفی روش های اقامت در کشور قبرس پرداخته می شود .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در قبرس در این سایت موجود می باشد .

 

 

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق کار

افرادی که می خواهند در کشور قبرس مشغول به کار شوند ابتدا باید اجازه اقامت در کشور قبرس و ویزای اشتغال قبرس را دریافت کنند . برای دریافت اجازه اقامت در قبرس از طریق ویزای اشتغال شخص باید از یک کارفرمای قبرسی درخواست کار دریافت کرده باشد . حقوق افراد در قبرس با توجه به نوع شغلی که دارند متفاوت است .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق تحصیل

داوطلبان در صورتی که از یک دانشگاه در کشور قبرس پذیرش داشته باشند می توانند برای دریافت ویزای تحصیلی قبرس و اجازه اقامت در کشور قبرس اقدم نمایند .

 

برای مهاجرت به قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق ازدواج

افرادی که با یک شهروند قبرسی ازدواج نمایند می توانند برا دریافت اقامت در کشور قبرس اقدام کنند . برای ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند قبرسی افراد باید گوهی عدم سوء پیشینه ، گواهی تولد و سند ازدواج خود را ارائه دهند و مراحل دریافت شهروندی قبرس را طی کرده و اجازه اقامت در کشور قبرس را دریافت نمایند .

همچنین افرادی که به شکل قانونی به مدت ۲ سال در کشور قبرس اقامت داشته اند می توانند برای پیوستن به خانواده خود ( همسر دارای حداقل سن ۲۱ سال و فرزندان مجرد زیر سن قانونی ) در قبرس اقدام کنند . برای پیوستن به همسر ازدواج فرد با همسر خود باید حداقل یک سال قبل از درخواست پیوستن به خانواده ثبت شده باشد .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق سرمایه گذاری

افراد با سرمایه گذاری های مختلف در کشور قبرس می توانند اجازه اقامت در کشور قبرس را کسب نمایند . همچنین پس از گذشت چند سال ( معمولاً ۵ سال ) می توانند برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس اقدام نمایند .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق خرید ملک

اتباع کشور های خارجی می توانند با خرید ملک در کشور قبرس اجازه اقامت در کشور قبرس را کسب نمایند . ملک خریداری شده حداقل باید دارای ارزش ۳۰۰ هزار یورو باشد . همچنین متقاضیان اقامت در کشور قبرس از طریق خرید ملک باید مدارک لازم برای اثبات توانایی مالی کافی برای تأمین هزینه های خود در قبرس را رائه نمایند . لازم به ذکر است که درآمد های فرد برای تأمین زندگی او در قبرس باید از خارج از کشور قبرس تأمین شود و فرد نباید با انجام کار در قبرس به تأمین هزینه های خود بپردازد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست