اقامت دائم در کشور قبرس

برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس چند روش وجود دارد که در ادامه معرفی می شوند .

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق ثبت شرکت

در صورتی که شما در کشور قبرس اقدام به ثبت شرکت نمایید ابتدا اقامت دوساله قبرس را دریافت خواهید کرد . پس از این دو سال در صورتی که فعالیت های شرکت شما با موفقیت همراه باشد و بیمه و مالیات های مرتبط با شرکت نیز پرداخت شده باشد شما می توانید اقامت خود را به مدت دو سال دیگر نیز تمدید نمایید . در صورتی که چند بار اقامت موقت خود را تمدید نمایید می توانید برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس اقدام نمایید .

برای مهاجرت به قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق ازدواج

اگر شما باید فرد قبرسی که دارای تابعیت قبرس باشد ازدواج نمایید ، می توانید اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت کنید . لازم به ذکر است که پس از ازدواج شما باید زندگی مشترک خود را با همسر قبرسی خود شروع نمایید و هر دو در یک خانه زندگی کنید . همچنین اگر شما قبلاً ازدواج کرده باشید و همسر شما فوت کرده باشد یا طلاق گرفته باشد ، باید گواهی فوت همسر سابق  یا گواهی طلاق خود را ارائه دهید . پس از ازدواج شما می توانید برای دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور قبرس درخواست دهید .

 

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق تمکن مالی

افردادی که تمکن مالی قبرس را دریافت نمایند می توانند اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت کنند . برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس از طریق تمکن مالی پس از اثبات تمکن مالی فرد به او اقامت یکساله قبرس داده می شود پس از پایان یک سال فرد می تواند اقامت خود را به مدت ۵ سال تمدید نماید . پس از پایان ۵ سال فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس اقدام نماید . همچنین فرد می تواند برای خانواده خود نیز اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت نماید .

در مقاله اقامت در کشور قبرس ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق سرمایه گذاری

افرادی که در کشور قبرس سرمایه گذاری نمایند پس از گذشت چند سال از مدت سرمایه گذاری می توانند اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت نمایند .

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در قبرس در این سایت موجود می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست