اقامت ترکیه

در این مقاله به معرفی روش ای دریافت اقامت ترکیه می پردازیم . اگر شما هم می خواهید اقامت ترکیه را به دست آورید پشنهاد می کنم مقاله حاضر را مطالعه نمایید .

 

 

اقامت ترکیه از طریق تمکن مالی

با استفاده از تمکن مالی شما به راحتی می توانید اقامت ترکیه را دریافت نمایید . برای اثبات تمکن مالی در ترکیه شما باید ثابت نمایید که می توانید به مدت یک سال برای خود در شهر استانبول این کشور خانه یا آپارتمانی اجاره نمایید و همچنین مبلغ حداقل ۶۰۰۰ دلار در حساب بانکی خود داشته باشید . در صورتی که بخواهید خانواده خود را با خود ببرید ، باید هر یک از اعضاء خانواده ۶۰۰۰ دلار در حساب خود داشته باشید . با تمکن مالی ابتدا اجازه اقامت یکساله ترکیه به شما داده می شود . پس از گذشت یک سال می توانید اقامت خود را تمدید نمایید و پس از گذشت چند سال می توانید اجازه اقامت دائم ترکیه را دریافت نمایید .

 

در مقاله اقامت ترکیه ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه

شما می توانید با خرید ملک در ترکیه ، اجازه اقامت یکساله ترکیه را دریافت نمایید . لازم به ذکراست که با خرید ملک در ترکیه شما نمی توانید اجازه اقامت دائم ترکیه را دریافت نمایید و فقط اجازه اقامت یکساله در این کشور را خواهید داشت . البته می توانید اقامت موقت خود را تمدید نمایید .

 

اقامت ترکیه از طریق تحصیل

در صورتی که شما بتوانید از یک دانشگاه در کشور ترکیه پذیرش تحصیلی دریافت نمایید ، می توانید ویزای تحصیلی ترکیه را دریافت نمایید . ابتدا به شما ویزای تحصیلی ترکیه با اعتبار یکساله داده می شود و پس از اتمام اعتبار ویزای تحصیلی می توانید آن را تمدید نمایید . تا پایان دوره تحصیلی ترکیه شما می توانید ویزای تحصیلی خود را تمدید نمایید و در ترکیه اقامت دانشجویی داشته باشید .

 

برای مهاجرت به ترکیه روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

اقامت ترکیه از طریق ازدواج

در صورتی که شما با یک شهروند ترکیه ای ازدواج نمایید ، می توانید اجازه اقامت ترکیه را دریافت نمایید . البته برای ازدواج یک فرد خارجی با یک فرد ترکیه ای شرایطی وجود دارد که از حوصله این مقاله خارج است . اما شما می توانید با مطالعه مقاله مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج اطلاعات کامل تری در این زمینه کسب نمایید .

 

اقامت ترکیه از طریق کار

 اگر شما بتوانید از یک کارفرمای ترکیه ای پیشنهاد کار در کشور ترکیه دریافت نمایید ، می توانید ویزای کاری ترکیه را دریافت نمایید . با ویزای کاری ترکیه شما می توانید در ترکیه اقامت داشته باشید . اعتبار ویزای کاری ترکیه ۱ سال است که پس از اتمام اعتبار ویزا ، امکان تمدید اعتبار آن وجود دارد .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در ترکیه در این سایت موجود می باشد .

 

اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت در ترکیه

شما می توانید با ثبت شرکت در ترکیه اجازه اقامت در ترکیه را دریافت نمایید . در ترکیه چند نوع شرکت وجود دارد که ۹۰ درصد افراد ایرانی معمولاً شرکت هایی با مسئولیت محدود در ترکیه تاسیس می کنند . با ثبت شرکت در ترکیه ابتدا اجازه اقامت ۵ ساله به شما داده می شود . پس از گذشت ۳ سال از این ۵ سال شما می توانید برای دریافت اقامت دائم ترکیه اقدام نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست